IND VS AUS: ବିରାଟ କୋହଲି ପ୍ରଥମ ODI ରେ ଏହି ୫ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ଦେବେ ନାହିଁ, ଏହି ୧୧ ଖେଳିବେ ।

IND VS AUS Virat Kohli will not give these 5 players a place in the team in the first ODI it will be playing 11

ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ସିଡନୀରେ ଖେଳାଯିବ ।

AUS vs IND Today Match Prediction Australia vs India 27 November
Google

ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ODI ସିରିଜ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ସିଡନୀରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାରଣ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟକୁ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଫେରିବେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ଏକ ବିଜୟରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉ । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳ ଅବତରଣ କରିପାରିବେ । ଚାଲନ୍ତୁ ଦେଖିବା ସେହି ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କୁ, ଯେଉଁମାନେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକାଦଶରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବେ ।

ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କ ସହ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓହ୍ଲାଇବ:

ସିଡନୀ ODI ରେ ୫ ଟି ବିଶେଷଜ୍ଞ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କ ସହ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପରିଚାଳନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ । ଉଦଘାଟନ ପାଇଁ ଓପନିଂରେ ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଭେଟିବା ନିଶ୍ଚିତ ମନେହୁଏ । ବିରାଟ କୋହଲି ତିନି ନମ୍ବରରେ ଅବତରଣ କରିବେ । ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ କରିସାରିଛନ୍ତି । କେ ଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କେଏଲ ରାହୁଲ ୱିକେଟ୍ କିପିଂ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଖେଳାଳି ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ODI ଏବଂ ଟି -୨୦ ସିରିଜରେ ୱିକେଟ୍ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

Virat Kohli pleased about Team India finally pulling off big score batting  first | Cricket News - Times of India
Google

 

 

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ୨ ଅଲରାଉଣ୍ଡର:

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦୁଇଟି ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କ ସହିତ ଖେଳିବ । ଖେଳ ଏକାଦଶରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ପାଇଁ ଜାଡେଜା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଫିଟ୍ କି ନା? ଏହାର ଉତ୍ତର କେବଳ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଦଳ ଭାରତର ବୋଲିଂ:

ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୪ ଟି ବିଶେଷଜ୍ଞ ବୋଲରଙ୍କ ସହ ଯିବ । ଯେଉଁଥିରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଏବଂ ମହମ୍ମଦ ଶାମି ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପିଚକୁ ଦେଖିଲେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ । ସାଇନିଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଗତି ଅଛି ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଏକ ଟ୍ରମ୍ପ କାର୍ଡ ହୋଇପାରେ ।

IND VS AUS: Virat Kohli will not give these 5 players a place in the team in the first ODI, it will be playing 11
Google

ଏକାଦଶ ଖେଳିବାର ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସମ୍ଭାବ୍ୟ – ଶିଖର ଧାୱନ, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ, ବିରାଟ କୋହଲି, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ନବଦୀପ ସାଇନି, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା ଏବଂ ମହମ୍ମଦ ଶାମି

ଏହି ଖେଳାଳିମାନେ ସ୍ଥାନ ପାଇବେ ନାହିଁ – ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ଏବଂ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.