Ind vs Aus: ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ବିସିସିଆଇକୁ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଅନୁରୋଧ, ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ବିସ୍ଫୋରକ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିସିସିଆଇକୁ ମାଗିଛନ୍ତି ଅନୁମତି ।

Ind vs Aus Virender Sehwag says he is ready to play Brisbane test against Australia

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆଘାତ ସହ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛି । ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍ ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଗତ ଟେଷ୍ଟରେ ପୁଣି ଥରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଭାରତକୁ ଚତୁର୍ଥ ତଥା ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ୧୫ ଜାନୁଆରୀରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରୁ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ । ସେହୱାଗ ବିସିସିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆହତ ଖେଳାଳିଙ୍କ କାରଣରୁ ୧୧ ଖେଳାଳି ଖେଳିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ତେବେ ସେ ପୁଣି ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

India vs Australia: Virender Sehwag ने BCCI से कहा, 'मैं फिर से खेलने को तैयार'
Google

ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଟ୍ୱିଟରରେ ମଜାଳିଆ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ହେଡଲାଇନ୍ ବନିଥିବା ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ଏଥର କିଛି ଉପଭୋଗ କରିଛନ୍ତି । ୬ ଜଣ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଆହତ ହେବାର ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଖେଳାଳି ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, ଯଦି ୧୧ ନୁହେଁ, ମୁଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନ୍ ଦେଖିବା ।” ସେହୱାଗ ବିସିସିଆଇକୁ ଏହି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆଜିକାଲି କୋଭିଡ -୧୯ ଜୀବାଣୁ କାରଣରୁ ବିଦେଶରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ୱାଣ୍ଟିନ୍ ନିୟମ କଠୋର ଅଟେ । ସେଥିପାଇଁ ସେହୱାଗ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ନିୟମ ଦେଖିବେ । ବିସିସିଆଇକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଖେଳିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଆହତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଛବିରେ ସେ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା, ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ଉମେଶ ଯାଦବ, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ହନୁମା ବିହାରୀ ଅଂଶୀଦାର ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଏହି ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆଘାତ ହେତୁ କ୍ରମାଗତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ଏହି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଭାରତର ଏହି ଖେଳାଳି ଆହତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ମଧ୍ୟ ଏହି ଭ୍ରମଣରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିନଥିଲେ । ଆହତ କାରଣରୁ ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜର ଅଂଶ ହୋଇପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନ ନିୟମ ହେତୁ ସେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିନଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.