IND vs AUS: ୟର୍କର ସ୍ପେସିଆଲିଷ୍ଟ ନାଟାରାଜନ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ODI ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ସହିତ କରିଛନ୍ତି ଏହି ରେକର୍ଡ ।

Ind vs Aus Yorker specialist Natarajan made his debut in the third ODI against Australia this record was named

କାନବ୍ରାଠାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ସିରିଜର ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ODI ବୁଧବାର ଦିନ ନାଟାରାଜନ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।

Image
Twitter

ଭାରତ ୯୯୦ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ଇତିହାସରେ ଦେଶ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ଟି ନଟରାଜନ୍ ୧୧ ତମ ବାମହାତୀ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର । କାନବ୍ରାଠାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ସିରିଜର ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ODI ବୁଧବାର ଦିନ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ନାଟରାଜନ୍ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ନଟରାଜନ୍ ଏହି ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ ନାଟାରାଜନଙ୍କୁ ODI କ୍ୟାପ୍ ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିସହ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ତାଙ୍କୁ କରତାଳି ଦେଇ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ପାଇଁ ନାଟାରାଜନଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ ୧୧ ବାମହାତୀ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ରହିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରସନ ଗାଭ୍ରି, ରୁଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସିଂ (1986), ରସିଦ ପଟେଲ, ଜହିର ଖାନ, ଆଶିଷ ନେହେରା, ଇରଫାନ ପଠାନ, ରୁଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସିଂ (2005-11), ଜୟଦେବ ଉନାଦକତ, ବରିନ୍ଦର ସିଂ ସରନ, ଖାଲିଲ ଅହମ୍ମଦ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ବାମହାତୀ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଭାରତ ପାଇଁ ଖେଳିଛନ୍ତି । ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ସେହି ବୋଲରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗାଭ୍ରି, ଜହିର, ଇରଫାନ୍, ନେହେରା ଏବଂ ଆରପି ସିଂ (2005-11) ଅଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କେବଳ ଜହିର ଖାନ, ଆଶିଷ ନେହେରା, କସରନ ଗାଭ୍ରି, ଇରଫାନ ପଠାନ ଏବଂ ଆରପି ସିଂ (2005-11) ବିଶେଷ ଖେଳ ଦେଖାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ।

ନଟରାଜନ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଡେବ୍ୟୁ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ନିରାଶ ନଥିଲେ ଏବଂ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ପ୍ରଥମ ସଫଳତା ଦେଇଥିଲେ । ନାଟାରାଜନ ମାର୍ନୁସ୍ ଲାବୁଶେନ୍ଙ୍କୁ ୭ ରନ୍ ସ୍କୋରରେ ପ୍ୟାଭିଲିୟନ ପଠାଇଥିଲେ ।

ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ନିଜ ବୋଲିଂରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି ଏବଂ ନଟରାଜନଙ୍କର T-20 ମ୍ୟାଚ ବାକି ଅଛି । ସେ ଆଉ କେତେ ୱିକେଟ୍ ନେଉଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.