ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଲାଗିଲା ବଡ ଶକ୍ତ ଝଟକା, ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ବାହାର ହେଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ।

Ind vs Eng Bad news for Team India Ravindra Jadeja out of Test series against England

ବିସିସିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଟି-୨୦ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଏବଂ ODI ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲରେ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ନିଆଯିବ । ସିଡନୀରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

Ind vs Eng: Bad news for Team India: Ravindra Jadeja out of Test series against England
Google

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ସମଗ୍ର ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୯ ରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଘୋଷିତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ସ୍ଥାନ ପାଇନଥିଲେ । ଫେବୃଆରୀ ୫ ରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତକୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ୪ ଟି ଟେଷ୍ଟ, ୫ ଟି -୨୦ ଏବଂ ୩ ଦିନିକିଆ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ । ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଜାଡେଜା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ତାଙ୍କୁ ୬ ସପ୍ତାହ ଲାଗିବ । ସେ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଏକାଡେମୀ (ଏନସିଏ) ରେ ପୁନଃ ଚିକିତ୍ସା କରିବେ । ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ର ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଟି-୨୦ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଏବଂ ODI ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲରେ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ । ସିଡନୀରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବାମ ହାତର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ବ୍ରିସବେନର ଗାବା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ସିରିଜର ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ ପଡିଥିଲେ ।

ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଇଣ୍ଡିଆନ ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ୬ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିବ । ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ସୀମିତ ଫର୍ମାଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଚୟନ କରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ।

ବିସିସିଆଇ ତାମିଲନାଡୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ କୁ ସ୍ଥାନୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ କହିଛି ଯେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଚେପକ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇପାରିବ କି?

Ind vs Eng: Bad news for Team India: Ravindra Jadeja out of Test series against England
Google

ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ଚେନ୍ନାଇର ଏମ ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ୫ ରୁ ୯ ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନ୍ ରହିବେ । କଠିନ କ୍ୟାରେଣ୍ଟିନ ପରେ, ଖେଳାଳିମାନେ ତାଲିମ ଏବଂ ଜିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଅନୁମୋଦନ ପାଇବେ । ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ୨୭ ଜାନୁଆରୀ ସୁଦ୍ଧା ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.