IND vs ENG: ODI-T20 ସିରିଜରେ ଭାରତର ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇପାରେ ବିଶ୍ରାମ, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଅନ୍ସର ଏହି ମ୍ୟାଚ ବିଜେତାଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସୁଯୋଗ ।

IND VS ENG Jasprit Bumrah can get rest in ODI-T20 series Suryakumar Yadav may named in team now

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ODI ଏବଂ ଟି -20 ସିରିଜରୁ ଭାରତର ବରିଷ୍ଠ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇପାରେ । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ବୁମରାଙ୍କୁ ଆରାମ ଦେବା ପାଇଁ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ । ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚାରୋଟି ଟେଷ୍ଟ ପରେ ୫ ଟି T -20 ଏବଂ ୩ ଟି ODI ସିରିଜ୍ ହେବ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୨ ରେ ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩ ରେ ODI ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଭାରତ ୩୧୭ ରନରେ ଜିତିଥିବା ଚେପାକର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବେ, କାରଣ ଏହି ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଯଦି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଯାଏ, ତେବେ ସେମାନେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

IND VS ENG Jasprit Bumrah can get rest in ODI-T20 series Suryakumar Yadav may named in team now
Google

ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭରୁ ଜସପ୍ରୀତ ୧୮୦ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଚାରିଟି ଟେଷ୍ଟରେ ପ୍ରାୟ ୧୫୦ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପଡ଼ିଆରେ ଏତେ ଘଣ୍ଟା ବିତାଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜରେ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ପଡିବ ।

ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ୍ ଆଇପିଏଲରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ (୨୦୧୧ ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ୍) ପରି ସେ ଫେରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଦ୍ରାବିଡ ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ODI ଦଳକୁ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ବେସ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଥିଲା । ତେବେ ଏହି ସିରିଜ ପରେ ଦ୍ରାବିଡ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ଇଂଲଣ୍ଡ ଟି-୨୦ ପାଇଁ ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ କଲ-ଅପ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି:

ଏଥି ସହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଦକ୍ଷ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଟି -୨୦ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇପାରିବେ । ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ତାଙ୍କ ଖେଳ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛନ୍ତି । ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପକୁ ଦେଖିଲେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇପାରେ । ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ଆସିଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପନ୍ତଙ୍କ ରହିବା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଗ୍ଲୋଭସ୍ ଦାନ କରିବେ ।

IND VS ENG Jasprit Bumrah can get rest in ODI-T20 series Suryakumar Yadav may named in team now
Google

ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ପାଇଁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଖେଳାଳି ହେଉଛନ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ । ମୁମ୍ବାଇ ଖେଳାଳି ଘରୋଇ ସର୍କିଟରେ ବହୁ ରନ୍-ସ୍କୋରର ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆ ଏ ଦଳ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଯାଦବ ସମ୍ବାଦରେ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ମନୋନୀତ ହୋଇନଥିଲେ । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ, ସେ ଏକ ଭଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ ୪୮୦ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ।

ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଟି -୨୦ ସିରିଜ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଖେଳାଯିବ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୨ ରୁ ୨୦ ମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜ୍ ପୁଣେରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩, ୨୬ ଏବଂ ୨୮ ରେ ଖେଳାଯିବ ।

ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଗତ ଆଇପିଏଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଅନ୍ସକୁ ଚମ୍ପିଆନ୍ସ ଜିତାଇବାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନିଭାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଖୁସି ହୋଇ କୋଚ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଯାଏ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ମିଳିନାହିଁ । ଏବେ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ମିଳିପାରେ । ଭାରତ ଏବେ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କୁ ଆଖିରେ ରଖି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ତାଙ୍କୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିନଥିଲା, ସେଥିପାଇଁ ବହୁତ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ଏବେ ବାକି ରହିଲା ଦଳ ଘୋଷଣାକୁ, ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ନ ନାହିଁ ।

IND VS ENG Jasprit Bumrah can get rest in ODI-T20 series Suryakumar Yadav may named in team now
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.