IND vs AUS, ୩ୟ ଟେଷ୍ଟ: ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଘୋଷିତ ଭାରତୀୟ ପ୍ଲେଇଂ ଇଲେଭେନ, ପୁଣି ଜଣେ ଖେଳାଳୀ କରିବେ ଡେବ୍ୟୁ, ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

India vs Australia 3rd Test Indian playing XI announced for Sydney Test Navdeep Saini will debut

IND vs AUS: ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓପନର୍ ଭାବରେ ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କ ସହ ଓପନ କରିବେ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ପୂର୍ବ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ଖରାପ ଫର୍ମ ଦେଇ ଗତି କରିଥିବା ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବାଦ ଦିଆଯାଇଛି ।

Navdeep Saini to make Test debut for India in Sydney vs Australia, Rohit  Sharma back
Google

ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ସୀମା ଗାଭାସ୍କର ଟ୍ରଫିର ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ୭ ଜାନୁଆରୀରୁ ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯିବ । ରୋହିତ ଶର୍ମା ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ରୋହିତ ଶର୍ମା ପୂର୍ବରୁ ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓପନର୍ ଭାବରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ସହ ଓପନ କରିବେ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଗତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ଖରାପ ଫର୍ମ ଦେଇ ଗତି କରିଥିବା ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବାଦ ଦିଆଯାଇଛି ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ ମଙ୍ଗଳବାର ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ନେଟ୍ ରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସମସ୍ତ ଆଖି ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ଥିଲା । ସେ ଉଭୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲିଂ ଏବଂ ସ୍ପିନ୍ ବିପକ୍ଷରେ ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ କହିଥିଲେ ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଖୋଲିବେ ।

ଶେଷ ଆଠଟି ଟେଷ୍ଟ ଇନିଂସରେ ସାତୋଟି ମ୍ୟାଚରେ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ବଡ଼ ସ୍କୋର କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଦଳ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅସୁବିଧା କରିନାହିଁ । ଏଥି ସହିତ ଉମେଶ ଯାଦବ ଆହତ ହେବା ପରେ ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କୁ ଏକାଦଶ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇଛି । ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ନବଦୀପ ସାଇନି ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ । ନବଦୀପ ସାଇନି ମଧ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୋଲିଂ କରିବାରେ ଏବଂ ପୁରୁଣା ବଲରୁ ଓଲଟା ସୁଇଙ୍ଗ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି ।

SCG Test: Rohit returns, Saini included in India's playing XI
Google
ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳୁଥିବା ଭାରତୀୟ ଏକାଦଶ:

ରୋହିତ ଶର୍ମା (VC), ଶୁବମାନ ଗିଲ, ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା, ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନେ (କ୍ୟାପଟେନ), ହନୁମା ବିହାରୀ, ରୀଷଭ ପନ୍ତ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ, ନବଦୀପ ସାଇନି, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *