IND VS AUS: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଧୋନିଙ୍କୁ ନେଇ ଏହି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଖେଳାଳି ଦେଇଛନ୍ତି ବଡ଼ ବୟାନ । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ ।

india vs australia team india missing dhoni badly while chase in sydney odi says michael holding

ମାଇକେଲ ହୋଲଡିଂ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ମିସ କରୁଥିବେ, ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବାର ତାଙ୍କର ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା ।

IND VS AUS: Dhoni is lacking for Team India, the legendary player said a big thing
Google

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ମାଇକେଲ ହୋଲଡିଂ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର ସତ୍ତ୍ୱେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ମନୋଭାବ ହରାଉଛନ୍ତି, ଯିଏ ଏକ ବଡ଼ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଉଥିଲେ । ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ୩ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଦିନିକିଆ କ୍ରିକେଟ୍ ସିରିଜ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଜିତିନେଇଛି  । ହୋଲଡିଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚାଟ୍ ସୋ ହୋଲ୍ଡିଂ ନୋଚିଙ୍ଗ୍ ବ୍ୟାକ୍ ରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ଭାରତ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା । ଭାରତ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି (ଏମଏସ ଧୋନି) କୁ ହରାଇଲା ।

ଧୋନି ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଉଥିଲେ:

ମାଇକେଲ ହୋଲଡିଂ କହିଛନ୍ତି, ଧୋନି ସାଧାରଣତ ବ୍ୟାଟିଂ କ୍ରମରେ ନିମ୍ନ ଭାଗରେ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦଳରେ ଭାରତ ଅତୀତରେ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚେଜ କରିଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଭାରତରେ ଜଣେ ଦକ୍ଷ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ଖେଳିବାରେ ପାରଦର୍ଶୀ ଅଟନ୍ତି । ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏକ ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତଥାପି ଧୋନିଙ୍କ ପରି ଭାରତ ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା । କେବଳ କୌଶଳରେ ନୁହେଁ ମନୋଭାବ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଧ୍ୟ ।

ହୋଲଡିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡାଇବା ବେଳେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟସ୍ ଜିତି ଫିଲ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ସେ ଡରୁନଥିଲେ କାରଣ ସେ ଜାଣିଥିଲେ ଏମଏସ ଧୋନି କଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନେ କେତେ ଦକ୍ଷ ଅଟନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଧୋନି ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ବେଳେ କେବେ ବି ବିବ୍ରତ ହୋଇନଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଜାଣିଥିଲେ ଏବଂ ବିଚଳିତ ହୋଇନଥିଲେ । ଯିଏ ଏକାଠି ବ୍ୟାଟିଂ କଲା ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ । ଭାରତର ବ୍ୟାଟିଂ କ୍ରମ ଚମତ୍କାର କିନ୍ତୁ ଧୋନିଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ଭିନ୍ନ ଥିଲା ।

‘ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବହୁତ ଖରାପ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିଥିଲା’:

ହୋଲଡିଂ ଭାରତର ଖରାପ ଫିଲ୍ଡିଂକୁ ମଧ୍ୟ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଏସସିଜି ଏକ ବଡ ଭୂମି କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଫିଲ୍ଡିଂ ହାରାହାରି ଥିଲା । ବଲ ଫିଲ୍ଡରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଛକା ମାରି ନଥିଲା । ସୀମାଠାରୁ ଏତେ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.