କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବଡ ଘୋଷଣା, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲା BCCI ।

କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବଡ ଘୋଷଣା, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲା BCCI ।, indian cricket cancelled Sri Lankan tour due to corona, IPL 2020, Cricket, Sourav Ganguly, IPL, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ ମଧ୍ୟ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ଗୁରୁବାର ଭାରତର ଏହି ସୀମିତ ଓଭର ଗସ୍ତକୁ ବାତିଲ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି । ଏବେକାର ପରିସ୍ଥିତିରେ କୌଣସି ସରିଜ ଆୟୋଜନ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବୋଲି ଉଭୟ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ (ବିସିସିଆଇ) ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ (ଏସ୍‌ଏଲ୍‌ସି) ସହମତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

Team India Continues To Dominate Over The Sri Lankan Team In ...
Google

ଏହି ଗସ୍ତରେ ଭାରତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ୩ଟି ଲେଖାଏ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା । ମ୍ୟାଚ୍‌ଗୁଡିକର ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇ ନ ଥିଲା । ତେବେ ଏହି ସିରିଜକୁ ପରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପରେ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ଆରୁନ ଧୁମାଲ କହିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସରିଜ ବାତିଲ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା । କାରଣ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ଟ୍ରେନିଂ ତଥା ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିପାରି ନାହାନ୍ତି ।

India tour of Sri Lanka in June postponed due to Covid-19 pandemic ...
Google

ଭାରତରେ ଏବେ କରୋନ ସମସ୍ୟା ଭୟଙ୍କର ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ମ୍ୟାଚ୍‌ ଫିଟ୍‌ନେସ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଖେଳାଳିମାନେ ଅତିକମ୍‌ରେ ୬ ସପ୍ତାହର ଟ୍ରେନିଂ କରିବା ଜରୁରୀ । ଅଗଷ୍ଟରେ ଏହି ସିରିଜ ଆୟୋଜନ କରାଯିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବ ବୋଲି ଦୁଇ ଦେଶର ବୋର୍ଡ କହିଛନ୍ତି । ଦଳ ଅଭ୍ୟାସ କରିନାହିଁ । ପୁଣି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯାତ୍ର ନେଇ କଟକଣା କେବେ ଉଠିବ ସେ ନେଇ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ନୋହୁଁ । ତେଣୁ ଜୁନ୍‌- ଜୁଲାଇରେ ଏହି ସିରିଜ ଆୟୋଜନ କରିବା ସମ୍ଭବପର ନୁହଁ ବୋଲି ଧୁମାଲ କହିଛନ୍ତି । ବିସିସିଆଇ ମଧ୍ୟ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ଏ ନେଇ ଅବଗତ କରାଇଛି । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.