IPL 2020: ଧୋନିଙ୍କ ବଡ ଭୁଲ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଆଉଟ ଥାଇବି ଜାଣି ପାରିଲେ ନଥିଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ! ସେଥିପାଇଁ ହାରିଲେ ମ୍ୟାଚ ।

Indian Premier League 2020 Prithvi Shaw dismissed caught behind but no one notices, Watch!, IPL 2020: ଧୋନିଙ୍କ ବଡ ଭୁଲ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଆଉଟ ଥାଇବି କେହି ଜାଣି ପାରିଲେ ନଥିଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ! ସେଥିପାଇଁ ହାରିଲେ ମ୍ୟାଚ ।, Ms Dhoni, Prithvi Shaw, CSK, Chennai Super Kings, Delhi Capitals, Nitidina, Cricket

ଶନିବାର (ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫) ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିବା ଇନିଂସ ପାଇଁ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିବା ପୃଥିବୀ ଶ୍ୱ ପ୍ରକୃତରେ ଶୂନରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆଉଟକୁ କେହି ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ପାରିନଥିଲେ ।

ମ୍ୟାଚ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଓଭରର ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓପନର୍ ପୃଥିବୀ ଶ୍ୱ ସିଏସକେ ପେସର୍ ଦୀପକ ଚହରଙ୍କ ଆଉଟ୍‌ ସୁୱିଙ୍ଗର୍‌ରେ ବ୍ୟାଟରେ ବଲ ବାଜି ଥିଲା ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନି ଷ୍ଟମ୍ପ ପଛରେ ବଲକୁ ମଧ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଜାଣି ପାରିନଥିଲେ ରିପ୍ଲେ ଆସିବା ପରେ ସବୁକିଛି ଜଣା ପଡିଲା ।

Indian Premier League 2020: Prithvi Shaw dismissed caught behind but no one notices
Twitter

ସ୍ନିକୋମିଟରରେ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ପୃଥିବୀଙ୍କ ବ୍ୟାଟରୁ ବଲ ଭିତର ପଟେ ବାଜିଥିଲା (୦ ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲା) ଏବଂ ଧୋନି ବଲ କଲେଟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପଡ଼ିଆରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆବେଦନ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ । ଧୋନି ସହ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳି ଧ୍ୟାନ ଦେଉନଥିଲା ପରି ଲାଗୁଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Shaw ଏକ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ୬୪ (୪୩ ବଲରୁ; ୪x୯ , ୬x୧ ) ରନ୍ କରି ଆଗେଇ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୨୦ ଓଭରରୁ ସମୁଦାୟ ୧୭୫/୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇଯିବା ପାଇଁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ୧୭୫ କୁ ଗୋଡ଼ାଇ CSK ୧୩୧/୭ ରନ୍ କରି ୪୪ ରନ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଯାଇଥିଲେ ।

Was There An Inside Edge? Prithvi Shaw Gives A Cheeky Reply When Asked  About Whether He Nicked The Ball Off Deepak Chahar
Google

୨୦ ବର୍ଷର ପୃଥିବୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖେଳ ପାଇଁ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ, ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ଯଦି ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଖାତା ନଖୋଲି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ- ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ CSK କମ୍ ରନ୍ ରେ ରଖିଥାନ୍ତା ଏବଂ ଖେଳର ଗତିଶୀଳତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳାଇ ଦେଇଥାନ୍ତା ।

ଏହି ଘଟଣା ଅମ୍ପାୟାର ସିଷ୍ଟମକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ଏବଂ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାର ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ସେହି ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଅନ-ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ଉଚିତ କି?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.