ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦: ଆରସିବିକୁ ବଡ ଝଟକା, ଏହି ଷ୍ଟାର ବୋଲରଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ୫ ଟି ସିଲେଇ, ମୁମ୍ବାଇ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବା ନେଇ ସସପେନ୍ସ ।

IPL 2020 5 stitches on the thumb of this RCB bowler suspense on playing against Mumbai, Navdeep Saini, RCB, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ରେ ରବିବାର ଦିନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ) ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଆରସିବି ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କ ଡାହାଣ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆହତ ଥିବାରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବା ସନ୍ଦେହଜନକ ।

5 stitches in the thumb of this RCB bowler, suspense to play against Mumbai
Google

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ଦଳରେ ସାଇନିଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ (ବିସିସିଆଇ) ର ଡାକ୍ତରୀ ଦଳର ଅନୁମୋଦନ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ । ଏହି ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ସମସ୍ତ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ।

ଚେନ୍ନାଇ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚର ୧୮ ତମ ଓଭରରେ ସେ ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତରେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ । ସେ ସେହି ସମୟରେ ପଡ଼ିଆରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଜଣେ ସର୍ଜନ ତାଙ୍କ ଆଘାତରେ ୫ ଟି ସିଲେଇ କରିଥିଲେ । ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଟିମ୍ ଫିଜିଓ ଇଭାନ୍ ସ୍ପେକ୍ଲି ଆରସିବି ଟିଭିକୁ କହିଛନ୍ତି, ଶେଷ (୧୮ ତମ ଓଭର) ବଲରେ ଆଘାତ ହେତୁ ସାଇନିଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି । ତାଙ୍କର ଡାହାଣ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । ଆମର ଜଣେ ଭଲ ସର୍ଜନ ଥିଲେ ଯିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ସୋଲଡର କରିଥିଲେ, ମୋଟ ୫ ଟି ସିଲେଇ ହେଇଛି ।

ଫିଜିଓ କହିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆମେ ଆଜି ରାତିରେ ତାଙ୍କୁ ନଜର ରଖିବୁ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରିବେ କି ନାହିଁ ଯାଞ୍ଚ କରିବୁ । ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି କହି ପାରିବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆଶା କରୁଛି ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବେ । ସ୍ପିକଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାଇନି ଯେଉଁ ହାତରେ ବୋଲିଂ କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି, ଏହା ଆଘାତ ଉପରେ ଅନେକ ଚାପ ପକାଇବ । ସେ କେତେ ଦିନ ଫିଟ୍ ହେବେ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ସେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ପାରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ’’ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାଇନିଙ୍କ ଆଘାତ ୨୦୧୬ ରେ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭଳି ସମାନ ।

Navdeep Saini injury update: Will RCB pacer play in IPL 2020 match vs Mumbai Indians? | The SportsRush
Google

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ଚାରି-ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିରାଟଙ୍କ ସହିତ କୋଲକାତାରେ ଘଟିଥିଲା । ତା’ପରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ରକ୍ତ ପ୍ରବାହକୁ ରୋକିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲୁ ଏବଂ ସେ ଏକ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ (କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ୧୧୩) । କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଦୁଇଟି ଆଘାତକୁ ତୁଳନା କରିପାରିବ ନାହିଁ । ’ସାଇନି ଚଳିତ ସିଜନରେ ଆରସିବିର ମୁଖ୍ୟ ବୋଲର ଯିଏ ପ୍ରତି ଓଭରରେ ୭.୯୫ ରନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆରସିବି ଦଳ ୧୪ ପଏଣ୍ଟ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପଛରେ ୨ୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ମୁମ୍ବାଇ, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.