ଆଇପିଏଲ୍ 2020: CSK ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଲା ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ୨ ଜଣ ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ଫେରିଲେ କହିଲେ ସିଇଓ କାସୀ ବିଶ୍ୱନାଥନ୍ ।

IPL 2020 Ambati Rayudu & Dwayne Bravo Fit to Play for CSK Says CEO Kasi Viswanathan, Ambati Rayudu, Dwayne Bravo, IPL 2020, CSK, Ms Dhoni, Chennai Super Kings, Nitidina

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଛି, କିନ୍ତୁ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କର ସଂଘର୍ଷ ଦିନ ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇପାରେ । ସ୍ପୋର୍ଟଷ୍ଟାରର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଷ୍ଟାଲୱାର୍ଟ ଅମ୍ବାତି ରାଇଡୁ ଏବଂ ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ ଉଭୟ ଫିଟ୍ ଏବଂ ଖେଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । “ରାୟୁଡୁ ଏକ ହାମଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଭଲ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଗେମ୍‌ରେ ଖେଳିବେ । ଟ୍ରେନିଂ ସମୟରେ ସେ ଦୌଡ଼ି ଥିଲେ ଏବଂ ନେଟରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନକରି ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ବୋଲି ସିଏସକେ ସିଇଓ କେ.ଏସ୍ ବିଶ୍ୱନାଥନ୍ ସୋମବାର ସ୍ପୋର୍ଟଷ୍ଟାରଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ।

IPL 2020: Ambati Rayudu & Dwayne Bravo Fit to Play for CSK, Says CEO Kasi Viswanathan
Google

ରାଇଡୁ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ CSK ର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ବ୍ରାଭୋ ମଧ୍ୟ ଜଙ୍ଘ ଆଘାତରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ବୋଲିଂରୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିଲା । ବିଶ୍ୱନାଥନ କହିଛନ୍ତି, “ସେ ନେଟରେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । “ଅତୀତ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଆମେ ଏବେ ଫେରି ଆସିଛୁ । ଆମେ ଏହା ପୁଣି ପୂର୍ବ ଖେଳକୁ ଫେରିବୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ପାଇଁ ଦଳରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସମ୍ମାନ କରେ । ‘ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ’ ପାଇଁ ରାଇନା ୟୁଏଇରୁ ଭାରତ ଫେରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଦଳକୁ ଫେରିପାରିବେ ବୋଲି ସୂଚିତ କରିଥିଲେ ।

a man with a football ball: IPL 2020: Ambati Rayudu & Dwayne Bravo Fit to Play for CSK, Says CEO Kasi Viswanathan
Google

ବିଶ୍ୱନାଥନ୍ ANI କୁ କହିଛନ୍ତି, “ଆମେ ରାଇନାଙ୍କୁ ଦେଖିପାରୁ ନାହୁଁ କାରଣ ସେ ନିଜକୁ ଅନୁପଲବ୍ଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆମେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ସମ୍ମାନ ଦେଉଛୁ । ଆମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁନାହୁଁ ।”

“ମୁଁ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିବି ଯେ ଆମେ ଦୃଢଭାବରେ ବାଉନ୍ସ ବ୍ୟାକ କରିବୁ । ଏହା ଏକ ଖେଳ ଏବଂ ତୁମର ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଦିନ ଅଛି । କିନ୍ତୁ ପିଲାମାନେ ଜାଣନ୍ତି ସେମାନେ କଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏବଂ ହସ ଫେରି ଆସିବ ।”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.