ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପାଇଁ କୋହଲି ଓ ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ କରିବା ପାଇଁ ଆୟୋଜକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଏହି ଅଧିନାୟକ ।

IPL 2020 Ban Virat Kohli And AB de Villiers Next Year Rahul Has Hilarious Suggestion for Organisers, Virat Kohli, AB de Villiers, KL Rahul, IPL 2020, Cricket, Nitidina, RCB, KXIP

କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପିଏଲରେ ୫୦୦୦ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କୁ ବାରଣ କରାଯାଉ । ଏବଂ ଏଥିରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ଭଳି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

KL Rahul suggested why Virat Kohli and AB de Villiers should be banned from IPL.

ସମ୍ଭବ କି? ଓହ, ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ବୋଲର, ଯିଏକି ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର କିଛି ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି, ପରାମର୍ଶ ସୁଦୂରପ୍ରସାରୀ ହେବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କୋହଲି ଏବଂ ଏବିଡିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ଭାରତର ସାଥୀ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଚାଟ୍ ସମୟରେ ହାଲୁକା ମଜାରେ ଏହି ପରାମର୍ଶ ଦେଉଥିଲେ ।

“ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ, ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୁଁ ଆଇପିଏଲ୍ କୁ ତୁମକୁ ଏବଂ ଏବିଡି କୁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପାଇଁ ନିଷିଦ୍ଧ କରିବାକୁ କହିବି । ଥରେ ତୁମେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରିମାଣର ରନ୍ ହାସଲ କରିସାରିବା ପରେ, ମୁଁ ଭାବୁଛି, ଲୋକମାନେ ‘ଏହା ଯଥେଷ୍ଟ’ କହିବା ଉଚିତ୍ । ଥରେ ୫୦୦୦ ରନ୍ କରିବା ପରେ ଏହା ଯଥେଷ୍ଟ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କାମ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ, ”ଆଇପିଏଲରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବା ପରେ ରାହୁଲଙ୍କ ହାସ୍ୟସ୍ପଦ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଥିଲା ।

ଯଦିଓ ଏହା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି, “ଯଦି କେହି ୧୦୦ ମିଟରରୁ ଅଧିକ ଲମ୍ବା ଛକ ହିଟ୍ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଅଧିକ ରନ୍ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ । ମୁଁ ମୋ ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପଚାରିବି ।”

IPL 2020: RCB Skipper Virat Kohli Shares Picture With AB de Villiers, Says,  'Special Thing About
Google

ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ବିଶ୍ୱକୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ହେବା ପରଠାରୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ କ୍ରିକେଟ୍ ର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାଦ ଅଟେ । ଏବଂ ଏତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳଠାରୁ ଦୂରରେ ରହି ରାହୁଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସରେ ଟିକେ କମି ଥିବା ଭାବିଥିଲେ । ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟକୁ ଆସିବାରେ ନର୍ଭସ ଥିଲି । ଆଘାତ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମୁଁ ଭୟଭୀତ ଥିଲି, ଭୟ ସବୁବେଳେ ଥାଏ ।”

“ଆତ୍ମ ସନ୍ଦେହ ଥିଲା, ଅନ୍ୟ ଅଂଶ ହେଉଛି ଦକ୍ଷତା, ଏତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ ଖେଳି ରହିବା ପରେ । ମୁଁ ଟିକେ ନର୍ଭସ ଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ମୁଁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବି । ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ତୁମେ ଅସଲି ଚାପରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲ । ଭୟ ଦୂର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ” ରାହୁଲ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଆଇପିଏଲ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏମଏସ ଧୋନି ଏବଂ କୋହଲିଙ୍କ ପରି ନଜର ରଖି ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଛନ୍ତି ।

IPL 2020: RCB desperate for Kohli to get going against Mumbai Indians | IPL  News
Google

“ଯେହେତୁ ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଥର ହୋଇଛି, ମୁଁ ଯାହା ଖେଳିଛି ଏବଂ ତୁମଠାରୁ ଶିଖିଛି, ଭାଇ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି । ମୁଁ ବିଜୟ ଏବଂ ହାରରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଜରୁରୀ ଯେ ସମସ୍ତେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଶିକ୍ଷା ହୋଇଛି, ନେତୃତ୍ୱ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଶୀଘ୍ର ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.