ଧୋନିଙ୍କ ଦଳ CSK କୁ ବିସିସିଆଇ ଦେଲା ବଡ ଝଟକା ।

ଧୋନିଙ୍କ ଦଳକୁ CSK କୁ ବିସିସିଆଇ ଦେଲା ବଡ ଝଟକା ।, IPL 2020 BCCI give a big back to CSK MS Dhoni team, UAE, Dubai, IPL 2020, Cricket, Indian Cricket, Virat Kohli, MS Dhoni, CSK

ଏହି ବର୍ଷ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରୁ ନଭେମ୍ବର ୧୦ ମଧ୍ୟରେ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲର ୧୩ ତମ ସିଜନ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏଥିପାଇଁ ବିସିସିଆଇ (BCCI) ମଧ୍ୟ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ ଲାଭ କରିଛି । ରବିବାର ଦିନ ଆଇପିଏଲ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ବୈଠକରେ ଆଇପିଏଲ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି ।

IPLT20.com - Indian Premier League Official Website
Google

ଆଇପିଏଲର ଏହି ଟୁରରେ ୧୦ ଟି ଡବଲ୍ ହେଡର୍ ଖେଳାଯିବ ଏବଂ ପୁରା ଲିଗ୍ ୫୩ ଦିନ ଚାଲିବ । ଏହା ସହିତ ବିସିସିଆଇ ମଧ୍ୟ ଆଇପିଏଲର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଯୋଜକ ଚାଇନାର କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଚୁକ୍ତି ବଜାୟ ରଖିଛି । ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଥିବା ଭଳି ସଭାରେ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା ।

୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାମ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ୩୦ ରୁ ଅଧିକ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବାକି ଦଳ ଅପେକ୍ଷା ମ୍ୟାଚ୍ ଫିଟନେସ୍ ପାଇବାକୁ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଧିକ ସମୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ତିନି ଜଣ ସିଏସକେ ଖେଳାଳି ଏମଏସ ଧୋନି, ସୁରେଶ ରାଇନା ଏବଂ ହରଭଜନ ସିଂ ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଧୋନି (ଏମଏସ ଧୋନି) ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବାକି ଦଳ ପୂର୍ବରୁ ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚି ଟ୍ରେନିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା ଏବଂ ଦଳ ୧୦ ରୁ ୧୧ ଅଗଷ୍ଟ ଏବଂ ୧୫ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଦୁବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିବ ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା । ସେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

CSK IPL 2020
Google
୨୦ ଅଗଷ୍ଟ ପରେ ଦଳ ଯିବେ ।

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଏବଂ ଷ୍ଟାକ ଧାରକଙ୍କୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ବିଳମ୍ବରେ ୟୁଏଇ ଯିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ଅଧିକାଂଶ ଦଳ ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ୱିତୀୟ କିମ୍ବା ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ୟୁଏଇ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍କୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ ୨୦ ଅଗଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଦଳ ୟୁଏଇକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ । ସେମାନେ ୨୦ ଅଗଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ୟୁଏଇ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.