IPL 2020 ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଦଳକୁ ଫେରିଲେ ଏହି ବଡ ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ।

IPL 2020 big good news for Rajasthan Royals Stokes arrived in the UAE, Ben Stokes, Rajasthan Royals, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଷ୍ଟୋକ୍ସ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ଗତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ହାରିଥିବା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଏକ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ମିଳିଛି । ଦଳର ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ କିଛି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସରେ ଯୋଗଦେବେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ, ସେ ୬ ଦିନର କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବେ ।

ରବିବାର (କାଲି) ଦିନ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ କୋଭିଡ -୧୯ ପରୀକ୍ଷା ହୋଇଛି ଏବଂ ଯଦି ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ରେ ଦୁବାଇରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ବିପକ୍ଷରେ ରୟାଲ୍ସ ଖେଳିବେ ବୋଲି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

IPL 2020: Latest Update On Availability Of Rajasthan Royals All-rounder Ben  Stokes
Google

ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଦୁବାଇ ବହୁତ ଗରମ ଅଟେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ତାଙ୍କ ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ ।

ଅଗଷ୍ଟରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ମଝିରେ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସହ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳି ନଥିଲେ ।

ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ରାଜସ୍ଥାନ ଏବେ ମଜବୁତ ହେଇଯିବ । ରାଜସ୍ଥାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାରୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଟି ଜିତିଛି ଏବଂ ଦୁଇଟିରେ ହାରିଛି । ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଉତ୍ସାହ କାରଣ ସେମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳିଥିବା ଚାରିଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟିରେ ହାରିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆବୁଧାବିରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷ ଖେଳ ଶନିବାର ପରାଜୟର ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

IPL 2020 big good news for Rajasthan Royals Stokes arrived in the UAE

ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ:

ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟମ କ୍ରମରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଆରାମ ପାଇବ । ସ୍ମିଥ୍ ଓପନିଂ ନେଇଥିବାରୁ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ଉଥାପାଙ୍କ ବିଫଳତା ଦଳର ସମସ୍ୟାକୁ ବଢ଼ାଉଛି । ମିଡିଲ୍ ଅର୍ଡରରେ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଦଳ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଉତ୍ସାହ ହେବ କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ୟ ବିଦେଶୀ ତାରକା ଜୋସ୍ ବଟଲର୍ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ-ଅର୍ଡର ଚାପରେ ଥିବା ଦେଖିଛି । ରବିନ୍ ଉଥାପ୍ପା ଏବଂ ରିୟାନ୍ ପାରାଗଙ୍କ ପରି ଆଶା ପୂରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ଏବଂ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡର ଟିକେ ପୁନଃନିର୍ମାଣ ଆବଶ୍ୟକ ।

IPL 2020 | Ben Stokes flies for UAE to join Rajasthan Royals squad |  Cricket News – India TV
Google

ଷ୍ଟୋକ୍ସ ମଧ୍ୟ ବୋଲିଂରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଅତିରିକ୍ତ ବିକଳ୍ପ ଦେବ । ଟମ କୁରାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଖେଳିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଏହି ସିଜିନରେ ଟମ୍ ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ବୋଲର ବୋଲି ପ୍ରମାଣ ହେଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.