IPL 2020: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲକୁ ଲାଗିଲା ଶକ୍ତ ଝଟକା, ଆଇପିଏଲରୁ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଏହି ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର । ବିଦାୟ ସମୟରେ ଖେଳାଳି ଭାବପ୍ରବଣ ।

IPL 2020 big shock to dc Amit Mishra ruled out of remainder of IPL return to home, Delhi Capitals, Cricket, IPL 2020, Nitidina

ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିବା ପରେ ଚାଲୁଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୦ ରୁ ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର ଅମିତ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଛି । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟଭାଗରୁ ବିଦାୟ ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଅକ୍ଟୋବର ୩ ରେ କେକେଆର ବିପକ୍ଷରେ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ହାତର ରିଙ୍ଗ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଫ୍ଲେକ୍ସର୍ ଟେଣ୍ଡନ୍ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ । ମିଶ୍ର ଏହି ସିଜନରେ ତିନୋଟି ଗେମ୍ ରେ ତିନୋଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ଶାରଜାରେ ମିଶ୍ର ନୀତୀଶ ରାଣାଙ୍କ ରିଟର୍ନ କ୍ୟାଚ୍ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ବଲ୍ ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ଧାରରୁ ବେଲୁନ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମିଶ୍ର ଅତିକ୍ରମ କରି ବଲ ତଳେ ହାତ ପାଇଲେ କିନ୍ତୁ ଧରି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ନିଜକୁ ଆଘାତ କଲେ । ସେ ଆଉ ଏକ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଉଟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଆଉ ବୋଲିଂ କରିନଥିଲେ, ୨ ଓଭରରେ ୧୪ ରନ ଦେଇ ଖେଳ ଶେଷ କରିଥିଲେ ।

Watch: Delhi Capitals Bid Emotional Farewell to Amit Mishra
Google

ଏହି ଆଘାତ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପରିଚାଳନା ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାକୁ ୩୭ ବର୍ଷୀୟ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ କରିବେ ।

ମିଶ୍ରଙ୍କ ବଦଳରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷ ସୋମବାର ଖେଳ ପାଇଁ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ସହ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ପିନର ଭାବରେ ଆକ୍ସାର ପଟେଲ ଦଳକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମ୍ୟାନ ଅଫ ଦ ମ୍ୟାଚ ହୋଇଥିଲେ ।

ସନ୍ଦୀପ ଲାମିଚାନେରେ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଖରେ ଏକ ଲେଗ୍ ସ୍ପିନ୍ ବିକଳ୍ପ ଅଛି । ଯଦି ସେମାନେ ଏକ ସମାନ ପରି ବଦଳାଇବାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ କେତେକ ଭାରତୀୟ ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟରେ ଏସ୍ ମିଡୁନ୍, ପ୍ରବୀନ୍ ଦୁବେ, ଶୁଭମ୍ ସିଂ, ଅଙ୍କିତ ସୋନି କିମ୍ବା କେସି କାରିଆପ୍ପା ପରି ରହସ୍ୟମୟ ସ୍ପିନର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ଯେଉଁମାନେ ନିଲାମରେ ବିକ୍ରି ହୋଇନଥିଲେ ।

Amit Mishra ruled out of IPL 2020, Delhi Capitals provide update on nature  of injury - cricket - Hindustan Times
Google
ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଅମିତ ମିଶ୍ର :

ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଦଳ ମିଶ୍ରଙ୍କ ବିଦାୟ ଭାଷଣର ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା । ଭିଡିଓରେ ଡିସି ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟାସ ଆୟର, ଓପନର୍ ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ କୋଚ୍ ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଆଇପିଏଲରେ ମିଶ୍ରଙ୍କ ୧୬୦ ୱିକେଟ୍ ରହିଛି, ଲାସିଥ୍ ମାଲିଙ୍ଗାଙ୍କ ପଛରେ ବୋଲରଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସର୍ବାଧିକ । ମୁମ୍ବାଇ ସହିତ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଟେବୁଲର ଶୀର୍ଷରେ ବସିଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ସହ ଶାରଜା କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଭିଡିଓରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲର ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟାସ ଦଳ ତରଫରୁ ଏକ ଉଷ୍ମ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି । “ଗତ ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ । ତୁମର ବୋଲିଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଆମେ ଦଳ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମୟକୁ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁ । ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମକୁ ହରାଇବୁ ବୋଲି ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର କହିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

 

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.