IPL 2020 ପରାଜୟକୁ ନେଇ ନିରାଶ ଅଛନ୍ତି ଅଧିନାୟକ ରାହୁଲ, କହିଲେ ଭୁଲ କେଉଁଠି ହୋଇଥିଲା ।

IPL 2020 Captain KL Rahul is disappointed with the defeat in Super Over where did the mistake happen, IPL 2020 ପରାଜୟକୁ ନେଇ ନିରାଶ ଅଛନ୍ତି ଅଧିନାୟକ ରାହୁଲ, କହିଲେ ଭୁଲ କେଉଁଠି ହୋଇଥିଲା ।, KL Rahul, IPL 2020, IPL, Cricket, Delhi Capital, Kings XI Punjab, Nitidina

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବକୁ ହରାଇଦେଇଛି । ଦିଲ୍ଲୀକୁ ସୁପର ଓଭରରେ ମିଳିଲା ବିଜୟ ।

IPL 2020 ଦିଲ୍ଲୀ ବନାମ ପଞ୍ଜାବ:

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବକୁ ହରାଇ ରୋମାଞ୍ଚକ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିଛି । ଦୁବାଇ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳା ଯାଇଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରଥମେ ଦୁଇ ଦଳ ୨୦-୨୦ ଓଭରରେ ୮ ଲେଖାଏଁ ଉଇକେଟ ହରାଇ ୧୫୭ ରନ ବନାଇଥିଲେ । ଏହା ଫଳରେ ମ୍ୟାଚ ସୁପର ଓଭରକୁ ଗଲା ଏବଂ ପଞ୍ଜାବ ୩ ରନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ସାମ୍ନାରେ ରଖିଥିଲା ଏବଂ ଯାହାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ସହଜରେ ଜିତିନେଲା ।

DC vs KXIP, 2020
Google

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ.ରାହୁଲ ସୁପର ଓଭରରେ ମିଳିଥିବା ପରାଜୟକୁ ନେଇ ନିରାଶ ଅଟନ୍ତି । ମ୍ୟାଚ ପରେ ରାହୁଲ କହିଲେ, “ମୋ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଖଟା-ମିଠା ପରିମାଣ ଅଟେ, ଯଦି ତୁମେ ଆମ ପାଳିର ୧୦ ଓଭରରେ କହିଥାନ୍ତେ ଯେ ମ୍ୟାଚ ସୁପର ଓଭର ଯାଏ ଯିବ ତେବେ ମୁଁ ମାନିଯାଇଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଛାଡ଼ କିଛି କଥା ନାହିଁ ଏହାର ଆମର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଥିଲା, ଏଥିରୁ ଆମେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଲୁ” ।

.ରାହୁଲ ଆଗକୁ କହିଲେ ଯେ ‘ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କଲେ, ସେ ଆମକୁ ପାଖାପାଖି ମ୍ୟାଚ ଜିତାଇ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମନରେ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ଆସିଛି । ମ୍ୟାଚର ଫଳାଫଳ ଯାହା ଆସିଲା ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ତାହା ସ୍ୱକାରୀ କରୁଛି । ଆମେ ମ୍ୟାଚରେ କେତେ ଭୁଲ କଲୁ । କେବଳ ୫୫ ରନରେ ୫ ଟି ଉଇକେଟ ହରାଇଲା ପରେ ଆମେ ମ୍ୟାଚରେ ପୁଣି ଜିତିବାର ସୁଯୋଗକୁ ଆଣିଥିଲୁ ।’

DC vs KXIP Highlights, IPL 2020: Delhi Capitals trump Kings XI Punjab in  Super Over thriller | Cricket News - Times of India
Google

ଟସ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ଫିଲଡିଂ କରିବାର ନିର୍ଣ୍ଣୟରେ ରାହୁଲ କହିଲେ ଯେ ଆମକୁ ପିଚ ବିଷୟରେ ଏତେ ତଥ୍ୟ ଜଣାନଥିଲା । ଉଇକେଟ ଦୁଇ ଜଣ ଟିମ ପାଇଁ ଏକା ଭଳି ରହିଲା । ଏହା ପାଇଁ ଆମେ କିଛି ଖାସ କରିପାରିବୁ ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *