IPL 2020: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ IPL 2020 ରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ରହିପାରେ !

IPL 2020: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ IPL 2020 ରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ରହିପାରେ !, IPL 2020 Chennai Super Kings may missed their 1st match IPL 2020, IPL 2020, IPL, Cricket India, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Cricket

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସକୁ ପୁଣି ଏକ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଖବର ଅନୁସାରେ ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ପାରିବନାହିଁ । ବିସିସିଆଇ ସିଡ୍ୟୁଲ ଅନୁଯାୟୀ ଚାରିଥର ବିଜେତା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ ତିନିଥର ବିଜେତା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏଲ 2020 ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ହେବାକୁ ଥିଲା । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଦଳର ଦୁଇଜଣ ଖେଳାଳି କରୋନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଯିବାରୁ ବୋଧହୁଏ ଚେନ୍ନାଇ ତା’ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ରହିବ ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଏହି ଆଇପିଏଲ ସିଜିନରେ ସମସ୍ୟାର ସମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ :

ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ସୁରେଶ ରାଇନା ଚଳିତବର୍ଷ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି । ସୁରେଶ ରାଇନା ଅଗଷ୍ଟ ୨୧ ତାରିଖରେ ସାଥି ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହିତ ଦୁବାଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଫେରିଯିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଶନିବାର ଦିନ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କର ପରିବାର ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଭାରତ ଫେରିଯାଇଥିଲେ । ସେହିପରି ଶନିବାର ଦିନ ଆଉ ଏକ ଖେଳାଳି ଚେନ୍ନାଇ ଦଳରୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବାହାରିଛନ୍ତି ।

CSK may be missed hs 1st ipl 2020 match
Google

ଖବର ଅନୁସାରେ, ଋତୁରାଜ ଗାଇକୱାଦଙ୍କ ଠାରେ covid-19 ପଜିଟିଭ ଦେଖାଯାଇଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଚେନ୍ନାଇର ଷ୍ଟାର ବୋଲର ଦୀପକ ଚହର ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ଚଳିତବର୍ଷ କେବଳ CSK ପାଇଁ ନୁହେଁ, ଅଲଗା ଟିମ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ ସମସ୍ୟା :

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଅଧିନାୟକ ଟ୍ୱିଟ କରି ଜଣାଇଥିଲେ କି, ତାଙ୍କ ଦଳର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ବିପକ୍ଷରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର୍ ୧୯ ତାରିଖରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଖେଳାଳିମାନେ ଦୁବାଇ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦିନ, ତିନିଦିନ ଦିନ ଓ ଛଅଦିନ ଦିନ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ହେବାର ଥିଲା । ଯଦି ଏହି ତିନୋଟି ଟେଷ୍ଟରୁ ସେ ନେଗେଟିଭ ଆସିଲେ ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବ ନଚେତ ଯଦି ଏହା ଭିତରେ ସେ ପଜିଟିଭ ଦେଖାଗଲେ ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ୭ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୱାରେଣ୍ଟଇନରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।

CSK, MS Dhoni
Google

ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ସହିତ ଅନ୍ୟ ଦଳ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରିବ କାରଣ ଏହିସମୟରେ କିଛି ଦଳର ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇନାହଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.