ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ ହେଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର । ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା ।

IPL 2020 CSK vs MI Big blow for Mumbai Indians Rohit Sharma out

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୦ ର ୪୧ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଛି । ବଡ ଖବର ହେଉଛି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକ ନୁହଁନ୍ତି । ରୋହିତଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲାର୍ଡ ଦଳ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

"IPL 2020: Pollard named Mumbai Indians captain, Rohit Sharma out against Chennai"
Google

ରୋହିତ ଶର୍ମା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ନୁହଁନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଛି । ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବାମ ଗୋଡର ମାଂସପେଶୀରେ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରେଚ୍ ଅଛି । ମୁମ୍ବାଇକୁ କିରନ ପୋଲାର୍ଡ ଯିଏକି ସିପିଏଲରେ ତ୍ରିନବାଗୋ ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସକୁ ଚାମ୍ପିଅନ୍ କରିଛନ୍ତି । ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସୌରଭ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛି ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ତିନୋଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ:

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଦଳରେ ତିନୋଟି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ସେନ ୱାଟସନ, କେଦାର ଯାଦବ ଏବଂ ପୀୟୁଷ ଚାୱଲାଙ୍କୁ ବାଦ ଦିଆଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଇମ୍ରାନ ତାହିର, ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ଏବଂ ଜଗଦୀଶନଙ୍କୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇଛି ।

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଟସ୍ ଜିତି ଚେନ୍ନାଇକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲା । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଆରମ୍ଭରୁ ବ୍ୟାଟିଂ ବିପର୍ଯୟର ସାମ୍ନା କରିବଳୁ ପଡିଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ୨୦ ଓଭରରେ ନଅ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ମୋଟ ୧୧୪ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛି ।

Mumbai Indians
Google

ଆଇକନ୍ ଶାରଜା କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ୪୧ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ MI ଅଧିନାୟକ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ଟସ୍ ଜିତି ଫିଲ୍ଡକୁ ଚୟନ କରିଥିଲେ । ଇଂରାଜୀ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସାମ କରନ୍ CSK ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋରର୍ ହୋଇଥିଲେ, ୪୭ ଡେଲିଭରିରୁ ୫୨ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ସାମ କରନ୍ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଲେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଖେଳାଳି କିଛି ଖାସ ରନ୍ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ।

ଗୋଟିଏ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୪୩/୭ ରେ ସୀମିତ ରହିବା ପରେ ସାମ କରନ୍ ଚେନ୍ନାଇକୁ ସ୍କୋର କରିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ ୧୮ ରନ୍ ଦେଇ ଚାରିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା ଏବଂ ରାହୁଲ ଚହର ଦୁଇଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଏକାଦଶ: କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍, ସୌରଭ ତିୱାରୀ, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଇଶାନ କିଶନ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କାଇରାନ ପୋଲାର୍ଡ, କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ନାଥନ କୁଳପର ନୀଲ , ରାହୁଲ ଚହର, ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ: ସାମ୍ କରନ୍, ଫାଫ୍ ଡୁପ୍ଲେସି, ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ଏନ ଜଗଦୀଶାନ୍, ଏମ୍.ଏସ୍ ଧୋନି, ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ୍, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଦୀପକ ଚହର, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ଜୋସ୍ ହାଜଲେଉଡ୍ ଏବଂ ଇମ୍ରାନ ତାହିର ।

IPL 2020 CSK vs MI Sam Curran' fifty
Google
ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଭାରୀ:

ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ କଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି । ତେବେ ଏହି ସଂଖ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଗରେ ରହିଛି । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ୧୭ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଚେନ୍ନାଇ ୧୨ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି । ତେବେ ୟୁଏଇରେ ଚେନ୍ନାଇ ଉଭୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଗତ ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁମ୍ବାଇ ୪ ଟି ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ମାତ୍ର ୧ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଏକପାଖିଆ ଭାବେ ପରାସ୍ତ କରିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *