ଆଇପିଏଲ୍ 2020: CSK ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କୁ ମିସ୍ କରିବ, କ୍ରିସ୍ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ବଡ ମନ୍ତବ୍ୟ ।

IPL 2020: CSK Will Miss Suresh Raina Kris Srikkanth say how to handle, ଆଇପିଏଲ୍ 2020: CSK ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କୁ ମିସ୍ କରିବ, କ୍ରିସ୍ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ବଡ ମନ୍ତବ୍ୟ ।, IPL 2020, IPL, Cricket India, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 4, Cricket

‘ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ’ ଦର୍ଶାଇ ଆଇପିଏଲର ଆଗାମୀ ସିଜିନରୁ ବାହାର ଯାଇଥିବା ସୁରେଶ ରାଇନା CSK ଦଳର ଏକ ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଅଙ୍ଗ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଅବଦାନ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର ହଲମାର୍କ ହୋଇପାରିଛି । ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍ କ୍ରିସ୍ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳକୁ ବହୁ ଶକ୍ତି ଆଣିଥିବା ରାଇନା ବଞ୍ଚିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଧୋନି ତାଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହ ପରିସ୍ଥିତିର ଯତ୍ନ ନେବେ । ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବେ ।

“ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ରାଇନାଙ୍କୁ ହରାଇବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରଥମେ, ଜଣେ ଖେଳାଳୀ ଭାବରେ, ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ । ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଫିଲ୍ଡର ଏବଂ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ ବୋଲର ଏବଂ ଜଣେ ଉପ-ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ । ଧୋନିଙ୍କୁ ରାଇନା ଏକ ବଡ଼ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଦଳ ପାଇଁ ବହୁତ ଶକ୍ତି ଆଣିଥାନ୍ତି । ତୁମେ ସେସବୁକୁ ହରାଇବାକୁ ଯାଉଛ ବୋଲି କ୍ରିସ୍ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ସୋ ‘ଗାଲୀ ଚେକା’ରେ କହିଛନ୍ତି ।

IPL 2020: CSK Will Miss Suresh Raina, But MS Dhoni Will Handle Situation Well, Feels Kris Srikkanth
Google

“CSK ପାଇଁ ଦୁଇଟି ବଡ ଝଟକା । ଏବେ ଏହା ସବୁ ଧୋନିଙ୍କ ହାତରେ ଅଛି । ସେ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବେ, ସେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଭଲ କାମ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

CSK ଯିଏ ୟୁଏଇରେ ଅବତରଣ କରିବା ଦିନଠାରୁ କଠିନ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରିଛି – ଦୁଇଜଣ ଖେଳାଳି ଟାଣି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ଖେଳାଳି ଏବଂ ୧୩ ଜଣ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍ କରୋନାଭାଇରସ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିଥିଲା । ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ ମଧ୍ୟ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବେ ।

ରାଇନା ଏବଂ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ବଦଳି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ୫୩ ଦିନିଆ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ତିନୋଟି ସହର – ଆବୁଧାବି, ଶାରଜା, ଏବଂ ଦୁବାଇରେ ଖେଳାଯିବ ।

IPL 2020 CSK will miss Raina
Google

ଏହି ସମୟରେ, ଧୋନିଙ୍କ ପରି ରାଇନା ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ୟାରିୟରରୁ ଅବସର ନେଇଥିଲେ, ତେଣୁ ଧୋନିଙ୍କ ଉପରେ ୧୮ ମାସ ରହିବା ପରେ ସେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଫର୍ମ ଦେଖିବେ, କାରଣ ତାଙ୍କ ଫର୍ମ ହୋଇପାରେ CSK ପାଇଁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କାରକ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *