ଆଇପିଏଲ୍ 2020 କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ହାତରୁ ମ୍ୟାଚ ଛଡେଇ ନେଲା ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ, ବୃଥା ହେଲା ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ।

IPL 2020 DC vs KXIP Mayank Agarwal’s knock goes in vain as Delhi wins match in Super Over, ଆଇପିଏଲ୍ 2020 କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଜିତିବା ମ୍ୟାଚକୁ ସୁପର ଓଭରରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲକୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଇଦେଲା, ବୃଥା ହେଲା ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ।, Cricket, Nitidina

ଦୁବାଇରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ସୁପର ଓଭରରେ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି । DC ବନାମ KXIP ମ୍ୟାଚ୍ ଦୁଇଟି ଦଳ ୧୫୭ ର ସମାନ ସ୍କୋର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ସୁପର ଓଭରରେ ଖେଳା ଯାଇଥିଲା । ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ୬୦ ଟି ବଲରୁ ୮୯ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିପାରି ନଥିଲେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିସ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ୨୧ ଟି ବଲରୁ ୫୩ ସ୍କୋର କରି ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀକୁ ୧୫୭ ରନ୍ ରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଭଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରଖିଥିବା ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇଥିଲେ, ସେ ୩ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍ ଯିଏକି ଦ୍ରୁତଗତିରେ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ବହୁତ ଭଲ ସ୍କୋରରେ ପାଇଁ ବାଟ ଦେଖାଇଥିଲେ ।

kxip vs dc
Google

ଯେତେବେଳେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଭାବିଲା ଯେ ସେମାନେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ମାର୍କସ୍ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍ ତାଙ୍କ ହାତରୁ ମ୍ୟାଚ ଛଡେଇ ନେଲେ । ଫାଇନାଲ ଓଭରର ତୃତୀୟ ବଲରେ KXIP ସ୍କୋରକୁ ସମାନ କରିବା ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ରମାଗତ ବଲରେ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇ ମ୍ୟାଚକୁ ସୁପର ଓଭରକୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ ।

ସୁପର ଓଭର ବିଶେଷଜ୍ଞ ରାବାଡା କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ନିକୋଲାସ୍ ପୁରାନଙ୍କୁ ୩ ଟି ବଲରେ ଆଉଟ କରି KXIP ର ଇନିଂସ ଶେଷ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ସୁପର ଓଭରରେ ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତି ଯାଇଥିଲା  । ରିଷଭ ପନ୍ତ ମ୍ୟାଚକୁ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଜିତିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସହଜ ଥିଲା ।

ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ୬୦ ଟି ବଲରୁ ୮୯ ସ୍କୋର କରିଥିବାରୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଇନିଂସ ଖୋଲି ଡାହାଣହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଦୃଢଭାବେ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ୱିକେଟ୍ ପଡିବ ଜାରି ରହିଥିଲା । ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ ପରେ ବି ସେ ମ୍ୟାଚ ଶେଷ କରିବାରେ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ।

ଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୧୫୭/୮ ରନ କରିଥିଲା, ଷ୍ଟୋଇନିସ୍ ୨୧ ବଲରୁ ୫୩ ରନର ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଇନିଂସ ଖେଳିବା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ବ୍ୟାଟିଂ ପତନରୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.