ଆଇପିଏଲ୍ 2020: DC vs SRH, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସିଜିନର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ, ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୧୫ ରନରେ କଲା ପରାସ୍ତ ।

IPL 2020 DC vs SRH Sunrisers Hyderabad registered first win of the season beat Delhi by 15 runs, ଆଇପିଏଲ୍ 2020: DC vs SRH, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସିଜିନର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ, ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୧୫ ରନରେ କଲା ପରାସ୍ତ, Rashid Khan, SRH, Delhi Capitals, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ (DC) ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ୧୧ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଆବୁଧାବିରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ସହିତ ସମ୍ନାସାମ୍ନି ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଏବଂ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର SRH କୁ ଏକ ରୋଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରି ୭୭ ରନ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ । ଅମିତ ମିଶ୍ର ଭାଗିଦାରୀ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ଏବଂ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆଉଟ କରିଥିଲେ । ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଏବଂ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଫିନିସିଂ ସ୍ପର୍ଶ SRH କୁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ମୋଟ ୧୬୨ ସ୍କୋରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।

ଏହାର ଜବାବରେ, ପୃଥିବୀଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ହରାଇବା ପରେ, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏବଂ ଶିଖର ଧାୱନ ଏକ ସହଭାଗିତା କରିଥିଲେ, ଯାହା ଅଧିକ ସମୟର ପରୀକ୍ଷଣ କରିନଥିଲା । ରସିଦ ଖାନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତିନିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରକୁ ଆହୁରି ଦୁର୍ବଳ କରିଥିଲେ । ନାଥରାଜନ୍ ଏବଂ ଭୁଭି SRH କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ବିଜୟକୁ ୧୫ ରନରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଡେଥ ଓଭରରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ ।

DC vs SRH Highlights, IPL 2020 Match Today: Sunrisers beat Capitals by 15 runs - cricket
Google
DC vs SRH, ଆଇପିଏଲ୍ 2020: ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୫ ରନ୍ ଜିତିଛି ।

ଆବୁଧାବିରେ SRH ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୧୫ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦଳ ଦ୍ଵାରା ଏକ ସର୍ବଦଳୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଯେହେତୁ ସେମାନେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ । ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ ଋଷଭ ପନ୍ତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିଦେଇଥିଲେ । ସେ ଚାରି ଓଭରରେ ରେ SRH ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ରମ୍ପ କାର୍ଡ ସାଜି ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।

ଭୁଭି ଏବଂ କନି ନଟରାଜନ୍ ମଧ୍ୟ ଅତୁଳନୀୟ ଥିଲେ । ଡେଥ ଓଭରକୁ କିପରି ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବେ SRH ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ଦଳକୁ ଦର୍ଶାଇଛି । ଦୁଇଟି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବିଜୟ ପରେ ଏହା ଦିଲ୍ଲୀ ପାଇଁ ଏକ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ସେମାନେ ବଲ୍ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ରହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ମଧ୍ୟମ-ଅର୍ଡର ଦୁର୍ବଳ ଅଛି ଯାହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖେଳ ପୂର୍ବରୁ ସଜାଡ଼ିବା ଆବଶ୍ୟକ । କ୍ରିକେଟ୍ ର ଆଉ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଖେଳ ଶେଷ ହୁଏ ।

ବେୟାରଷ୍ଟୋ (୪୮ ବଲ୍ରୁ ୫୩) ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ପଚାଶ ସ୍କୋର କରିଥିବାବେଳେ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର (୩୩ ବଲ୍ରୁ ୪୫) ଏବଂ କେନ ୱିଲିୟମସନ (୨୬ ବଲ୍ରୁ ୪୧) ମଧ୍ୟ ବହୁମୂଲ୍ୟ ଅବଦାନ ନେଇ ସନ୍ରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ୧୬୨/ ୪ ମୋଟକୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଲେଗ-ସ୍ପିନର ରସିଦ (୧୪/3) ତିନୋଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ୱିକେଟ୍ ନେଇ ଫେରିଥିବାବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର (୨୫/୨) ଦୁଇଟି ଅକ୍ତିଆର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଟି ନଟରାଜନ୍ ଏବଂ ଖାଲିଲ ଅହମ୍ମଦ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୧୪୭/୭ ରେ ସୀମିତ ରଖିବାକୁ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

Indian Premier League, Delhi Capitalsvs SunRisers Hyderabad Face-Off: Kagiso Rabada vs Jonny Bairstow | Cricket News
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *