ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦: ଧୋନୀ ମାରିଲେ ୧୦୨ ମିଟର ଲମ୍ବା ଛକା, ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ।

ଧୋନୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୧୩ ବଲରେ ୧୬୧ ରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟ୍ରାଇକି ରେଟରୁ ୨୧ ରନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳିଲେ। ଧୋନୀଙ୍କ ଖେଳରେ ୨ ଚୋୖକା ଏବଂ ଏକ ବହୁତ ଭଲ ଛକା ସାମିଲ ରହିଅଛି। ଧୋନୀ ୧୦୨ ମିଟର ଲମ୍ବା ଛକା ମାରିଲେ ଏବଂ ମାହିଙ୍କର ଏହି ସର୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କର ଖୁସିର ଠିକଣା ନାହିଁ।

Google

ଧୋନୀଙ୍କର ଏହି ଛକାର ତୁଳନା ୨୦୧୧ ର ୱାର୍ଲଡ଼ କପ ଫାଇନାଲ୍ ରେ ହୋଇଥିବା ଛକା ଭଳି ଥିଲା। ୨୦୧୧ ୱାର୍ଲଡ଼ କପ ଫାଇନାଲରେ ମାହି ୧୦୨ ମିଟର ଲମ୍ବା ଛକା ମାରିଥିଲେ। ଦୁଇଟିଯାକ ଛକା ୧୦୨ ମିଟର ହେବା କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କର ତୁଳନା କରୁଛନ୍ତି।

Video

କହିଦେଉଛୁ କି ଏକ ସମୟରେ ସିଏସକେ ର ଟିମ ୧୫.୨ ଓଭରରେ ୧୨୦ ରନରେ ୪ଟି ୱିକେଟ ହରେଇ ବସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଧୋନୀଙ୍କ ଖେଳରୁ ଟିମ ୨୦ ଓଭରରେ ୧୬୭ ରନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଲା। ଜବାବରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟିମ ୮ ୱିକେଟର କ୍ଷତିରେ ୨୦ ଓଭରରେ ୧୪୭ ରନ ହିଁ କରିପାରିଥିଲେ ଏବଂ ସିଏସକେ ୨୦ ରନର ବାଜି ମାରିନେଲା।

Image
Google

କହିଦେଉଛୁ କି ଏଠାରେ ସିଏସକେର ଖେଳାଯାଇଥିବା ୮ ମ୍ୟାଚରୁ ତୃତୀୟ ବିଜୟ ଲାଭ ହୋଇଛି।ଏହି ବିଜୟର ସହ ହିଁ ଧୋନୀଙ୍କ ଟିମ ପ୍ଲେ ଅଫ ପହଞ୍ଚିବାର ଆଶାକୁ ଜୀବିତ ରଖିଛି। ଯଦି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସିଏସକେ ମ୍ୟାଚରେ ହାରିଯାଇଥାନ୍ତା ତେବେ ଟିମ ପ୍ଲେ ଅଫର ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପ୍ରାୟ ବାହାରି ଯାଇଥାନ୍ତା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *