ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: ଧୋନିଙ୍କ CSK ଆଉ ଏକ ବଡ ଝଟକା, ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଆଘାତ ହେଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର । ପ୍ଲେ ଅଫ ଆଶା ମଉଲିଳା ।

IPL 2020 Dhoni's CSK is sure to get another blow Bravo's injury is very serious, CSK, MS Dhoni, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: ବ୍ରାଭୋଙ୍କୁ ଶେଷ ଓଭରରେ ବୋଲିଂ ନଦେଇ ଧୋନି ସମସ୍ତଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅସଲି କଥା ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଆଘାତ କାରଣରୁ ଶେଷ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ।

IPL 2020 | CSK's Dwayne Bravo out for 'next couple of games', says Stephen  Fleming | Cricket News – India TV
Google

ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ୧୩ ତମ ସିଜନରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ୫ ୱିକେଟରେ ହରାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବ୍ରାଭୋ ଶେଷ ଓଭର ବୋଲିଂ ପାଇ ନ ଥିବାରୁ ଧୋନିଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସିଏସକେ ଅଧିନାୟକ ଧୋନି ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଆଘାତ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଆଘାତ ସମ୍ପର୍କରେ କୋଚ୍ ଫ୍ଲେମିଂ ମଧ୍ୟ ଏକ ଅଦ୍ୟତନ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ବାହାରକୁ ଆସିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଆଘାତ ଗୁରୁତର ଏବଂ ଏହା ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିପାରେ ।

କୋଚ୍ ଫ୍ଲେମିଂ କହିଛନ୍ତି, ଆହତ କାରଣରୁ ବ୍ରାଭୋ ଶେଷ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ରାଭୋ ଆମର ଡେଥ ବୋଲର । ଏହି ସିଜିନରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଆମେ ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଶେଷ ଓଭରରେ ବୋଲିଂ କରେଇବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଆଘାତ ହେତୁ ଆମର କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ବାକି ନଥିଲା ।

ବ୍ରାଭୋ ଫେରିବା ପାଇଁ କେତେ ସମୟ ଲାଗିବ ସେ ବିଷୟରେ ଫ୍ଲେମିଂ କିଛି କହିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଆଘାତ ବିଷୟରେ କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆଘାତ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ଯେ ସେ ଭୂମିକୁ ଫେରିପାରିନଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ବ୍ରାଭୋ ନିଜେ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ । ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଆଘାତ ଭଲ ହେବା ପାଇଁ କିଛି ଦିନ କିମ୍ବା ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରେ । ”

IPL 2020: Bravo's injury is very serious, Dhoni's CSK is sure to get another blow
Google

CSK ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୨୦ ଓଭରରେ ୧୭୯ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଏହି ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଦଳ ଶେଷ ଓଭରରେ ୧୭ ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅକ୍ସର ପଟେଲ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ବିଜୟ ଦେବା ପାଇଁ ଶେଷ ଓଭରରେ ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ୩ ଟି ଛକା ମାରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.