ସରିଲା ସବୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ, ଘୋଷଣା ହେଲା IPL 2020 ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ: ତାରିଖ, ସମୟ, ସ୍ଥାନ ଓ IPL 13ର ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସର ।

ସରିଲା ସବୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ, ଘୋଷଣା ହେଲା IPL 2020 ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ: ତାରିଖ, ସମୟ, ସ୍ଥାନ ଓ IPL 13ର ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସର ।, IPL 2020 Full Schedule: Date and Time Match Timings Venue Fixtures of all IPL 13 matches, IPL 2020, IPL, Cricket India, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Cricket, Mumbai Indians, MI

ସରିଲା ସବୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ, ଘୋଷଣା ହେଲା ଆଇପିଏଲ୍‌ ସିଡ୍ୟୁଲ୍, ପଢ଼ନ୍ତୁ, ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ କେଉଁ ଟିମ୍ ହେବେ ମୁହାଁମୁହିଁ । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରେ ଆବୁଧାବିର ଶେଖ ଜାଏଦ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ଖୋଲିବେ କାରଣ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ରବିବାର ଦିନ ବିସିସିଆଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଘୋଷଣା କରିଛି ।

ବୋର୍ଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଘୋଷଣା ପୂର୍ବରୁ CSK କ୍ୟାମ୍ପର କୋଭିଡ୍ -୧୯ ପରୀକ୍ଷଣର ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପରୀକ୍ଷଣର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍ଙ୍କୁ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ବାରଣ କରି ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ । ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ MI ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବ CSK ।

IPL 2020 Season 13 Schedule
BCCI

 

ଏହି ସମୟରେ, ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ପାଇଁ ୟୁଏଇରେ ଥିବା ବିସିସିଆଇର ଡାକ୍ତରୀ ଆୟୋଗର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ଆଇପିଏଲରେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିବା କରୋନା ମାମଲା ସଂଖ୍ୟାକୁ ୧୪ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି । ପୂର୍ବ ୧୩ ଟି ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ କ୍ୟାମ୍ପରୁ ଆସିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଖେଳାଳି ଦୀପକ ଚହର ଏବଂ ରୁତୁରାଜ ଗାଏକୱାଡ ରହିଥିଲେ ।

IPL 2020 Season 13 Schedule
BCCI

ବିସିସିଆଇ ଏବଂ ଏମିରେଟ୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ (ଇସିବି) ପୂର୍ବରୁ ଆବୁଧାବିରେ ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ୟାରେଣ୍ଟିନରେ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଘୋଷଣାକୁ ନେଇ ଆସୁଥିବା ଫୋକସ୍ ପଏଣ୍ଟ ହେଲା ବିସିସିଆଇ ଚାହୁଁଛି ଯେ CSK ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳନ୍ତୁ ନା ନାହିଁ, କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ମ୍ୟାଚ୍କୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ।

ପ୍ରାରମ୍ଭରେ, ଦୁଇ ଜଣ ସିଏସକେ ଖେଳାଳି – ଚହର ଏବଂ ଗାଇକୱାଡ କୋଭିଡ -୧୯ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଆରସିବି ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.