ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଆଉ ଏକ ବଡ ଝଟକା ହରଭଜନ ସିଂ ଆଇପିଏଲରୁ ବାହାରିଲେ ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଆଉ ଏକ ବଡ ଝଟକା ହରଭଜନ ସିଂ ଆଇପିଏଲରୁ ବାହାରିଲେ ।, IPL 2020 Harbhajan Singh pulls out of IPL citing personal reasons, IPL 2020 Chennai Super Kings may missed their 1st match IPL 2020, IPL 2020, IPL, Cricket India, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Cricket

ସିନିୟର ଅଫ୍ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ହେତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରୁ ଓହରିବାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ହାଇ-ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ନାମ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳ ପରିଚାଳନାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହରଭଜନ ସିଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଆଇପିଏଲରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି ।

Chennai Super Kings might need a replacement or 2: Aakash Chopra after Harbhajan pulls out of IPL 2020 - Sports News
Google

ବିଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ CSK ର ଅଂଶବିଶେଷ ଥିବା ୪୦ ବର୍ଷୀୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବାର ସହିତ ପଞ୍ଜାବର ଜଲନ୍ଦର ଠାରେ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋପନୀୟତା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି । COVID-19 ମହାମାରୀ ହେତୁ ଭାରତରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବା ପରେ UAE ରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ଏହି ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲରୁ ଓହରିବା ପାଇଁ ମୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ମୁଁ CSK ପରିଚାଳନାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ହେତୁ ମୁଁ ଏକ ବିରତି ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ମୋର ଗୋପନୀୟତା ପାଇଁ ମୋର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ସମସ୍ତେ ସମ୍ମାନ କରିବେ ବୋଲି ହରଭଜନ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ।

୧୫୦ ୱିକେଟ୍ ନେଇ ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସରେ ହରଭଜନ ଅନ୍ୟତମ ସଫଳ ବୋଲର ଅଟନ୍ତି ।

Harbhajan Singh
Google

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସୁରେଶ ରାଇନା, ଯିଏ କି CSK ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *