ଆସିଗଲା ଖୁସି ଖବର IPL ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଖବର, ଜାଣନ୍ତୁ ।

ଆସିଗଲା ଖୁସି ଖବର IPL ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଖବର, IPL 2020 in UAE Confirmed Governing Council chairman brijesh patel, IPL 2020 to be hosted by UAE in September-November, IPL, Twenty 20, IPL 2020, T-20, Cricket, Criecket News, India, UAE, Nitidina, MS DHoni, Covid-19, Corona Virus,

ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ନେଇ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବ୍ରିଜେଶ ପଟେଲ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ।

ସୋମବାର ଦିନ ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯିବା ପରେ ଆଇପିଏଲର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା ଉପରେ ସମସ୍ତ ନଜର ଥିଲା ।

ESPNCricinfo ରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ଭାରତରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଦର୍ଶାଇ ବିସିସିଆଇ ନୋଡ ଦେବା ପରେ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଖେଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ।

ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆଇପିଏଲ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବ୍ରିଜେଶ ପଟେଲ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ।

IPL live Streaming - ipl 2020 live | schedule, fixture, time table ...
Google

ପଟେଲ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସାକ୍ଷାତ ହେବ ସେତେବେଳେ ଏକ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣା କରାଯିବ । ପଟେଲ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁବାଇ, ଆବୁଧାବି ଏବଂ ଶାରଜା ଏହି ତିନୋଟି ମୁଖ୍ୟ ସ୍ଥାନ ହେବ ଏବଂ ବନ୍ଦ ଦ୍ୱାର ପଛରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଖେଳାଯିବ କି ନାହିଁ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୟୁଏଇ ସରକାର ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଆଇପିଏଲ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ ରୁ ନଭେମ୍ବର ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ।

୨୦୧୪ ରେ ଆଇପିଏଲ ୟୁଏଇ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବାରୁ ବିସିସିଆଇକୁ ଗ୍ଲାଇଜି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ୧୩ ତମ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା ।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଦୁବାଇ ସ୍ପୋର୍ଟସ ସିଟିର ମୁଖ୍ୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟ ସଲମାନ ହନିଫ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି । ସେପ୍ଟେମ୍ବର-ଅକ୍ଟୋବର ୱିଣ୍ଡୋକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବାକୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି, ଯାହା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ ରୁ ନଭେମ୍ବର ୧୫ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଭାଗ୍ୟକୁ ନେଇ ଅନିଶ୍ଚିତତାରେ ଥିଲା ।

IPL 2020 to be held in UAE, conditions apply | Sports News,The ...
Google

‘ଗଲ୍ଫ ନ୍ୟୁଜ୍’ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ହନିଫ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁବାଇ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଏବଂ ଆଇସିସି ଏକାଡେମୀ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଦୁବାଇ ସ୍ପୋର୍ଟସ ସିଟି ଗ୍ଲାଇଟି ଟି -୨୦ ଲିଗ ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ । “ଷ୍ଟାଡିୟମର ଶୀର୍ଷରେ ନଅ ୱିକେଟ୍ ଅଛି ଯଦି ଛୋଟ ସମୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ମ୍ୟାଚ୍ ସ୍ଥାନିତ ହେବାକୁ ପଡିବ । ୱିକେଟ୍ ସତେଜ ରଖିବା ପାଇଁ ଆମେ ସେଠାରେ କୌଣସି ମ୍ୟାଚ୍ ସ୍ଥିର କରିବୁ ନାହିଁ ।”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *