ଆଇପିଏଲ ପୂର୍ବରୁ ଓପନର୍ ପୃଥ୍ବୀ ଶଙ୍କୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ କ୍ଲିନ ବୋଲଡ଼ !

IPL 2020 Indian opener Prithvi Shaw dating with this actress hints on Instagram, ଆଇପିଏଲ ପୂର୍ବରୁ ଓପନର୍ ପୃଥ୍ବୀ ଶଙ୍କୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ କ୍ଲିନ ବୋଲଡ଼ !, Prithvi Shaw, Indian Cricket, IPL 2020, IPL, Cricket News, Cricket, Prachi Singh, Bollywood, IPL 2020, IPL, Cricket India, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, DC, Delhi Capital

ୟଙ୍ଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଓପନର୍ ପୃଥ୍ବୀଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ବଡ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ପୃଥ୍ବୀ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ଥିବାବେଳେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଜୁନିୟର କ୍ରିକେଟରେ ଚମତ୍କାର ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ପୃଥ୍ବୀଙ୍କର ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ୨୦୧୮ ଆଇସିସି U19 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଭାରତକୁ ବିଜୟୀ କରାଇଥିଲେ ।

ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ ଓ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂର ମିଶ୍ରଣ କୁହାଯାଉଥିବା ପୃଥ୍ବୀ ୟୁଏଇରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ସମୟରେ ବହୁତ ଛକା ଓ ଚୌକା ମାରୁଥିଲେ । ମାତ୍ର ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପୃଥ୍ଵୀ ଟେଷ୍ଟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରି ଶତକ ହାସଲ କରିବାପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ପ୍ରେମରେ କ୍ଲିନ ବୋଲଡ଼ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୃଥ୍ଵୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାଚୀ ସିଂଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି । ପୃଥ୍ଵୀଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାଚୀ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇରେ ରୁହନ୍ତି ।

Prithvi Shaw's redemption lies in following the Sachin Tendulkar way
Google

୨୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ଡାହାଣହାତୀ ପୃଥ୍ବୀ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଏଥିରେ ଲାଗୁଛି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ପୃଥ୍ବୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସମ୍ପ୍ରତି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାଚୀ ସିଂଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ପ୍ରାଚୀ ସିଂ କିଏ:

ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ଗ୍ଲାମର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ନୂଆ ଏବଂ ସେ କଲର୍ସ ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲ ଉଡାନରୁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ନିଜର ଅଭିନୟା ସହିତ ସେ ନିଜର ବେଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ । ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଅଟନ୍ତି । ପୃଥ୍ବୀଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରାଚୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ।

ପ୍ରାଚୀ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ Shaw ଙ୍କର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରେ ପ୍ରିୟ ମନ୍ତବ୍ୟଗୁଡିକ ପୋଷ୍ଟ କରିଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳାଳି ତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ପସନ୍ଦ କରି କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପ୍ରାଚୀଙ୍କୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଓ କ୍ରିକେଟର ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା କି, କଣ ପୃଥ୍ବୀ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହେଉଛନ୍ତି ନା ନାହିଁ ।

ଉଭୟ ପୃଥ୍ବୀ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ କିଛି ଅଫିସିଆଲ୍ କରିନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ‘ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର’ ବନ୍ଧନ ଅଛି ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ ।

Prithvi Shaw ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ୟୁଏଇରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଇପିଏଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ ତରଫରୁ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟିଂ କରନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳରେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟେଷ୍ଟରେ ଓପନିଂ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଗତ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ସିରିଜରେ ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଦଳରେ ସେ ସାମିଲ ଥିଲେ । ଭାରତ ଟିମରେ ସେ ଚାରୋଟି ଟେଷ୍ଟ ଖେଳି ୩୩୫ ରନ ଏବଂ ୪ ଟି ଦିନିକିଆରେ ୮୪ ରନ କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.