IPL 2020: କେଭିନ ପିଟରସେନ କହିଲେ ୧୩ ତମ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ବିଜେତା ହେବ ଏହି ଦଳ ।

IPL 2020 Kevin Pietersen predicts the winner of 13th Indian Premier League, IPL 2020: କେଭିନ ପିଟରସେନ କହିଲେ ୧୩ ତମ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ବିଜେତା ହେବ ଏହି ଦଳ ।, IPL 2020, IPL, Cricket India, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Cricket, Mumbai Indians, MI, CSK, RCB, KKR, DC, RR, KIXP, SRH, IPL 2020

ଆଇପିଏଲ୍ ମଜା ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢୁଛି କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସମଗ୍ର କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଛି । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ମାତ୍ର ଆଉ ସାତ ଦିନ ବାକି ଥିବାରୁ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳି ଏବଂ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ୟୁଏଇକୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କେଭିନ୍ ପିଟରସେନ୍ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ଏକ ଅଂଶ ହେବା ପାଇଁ ଦୁବାଇରେ ଅବତରଣ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ଦୁବାଇରେ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ ପିଟରସେନ ପ୍ରଥମେ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲର ବିଜେତା ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିବା । “କିଏ ଜିତୁଛି? ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଦିଲ୍ଲୀ,” ପିଟରସେନ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ଟି -୨୦ ସିରିଜରେ ପିଟରସେନ ଭାସ୍ୟକାର ଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୂର୍ବତନ ଇଂଲିଶ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସାଉଥମ୍ପଟନ୍ ରୁ ଦୁବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି ।

“ବ୍ରିଟେନର ଏକ ବବୁଲରୁ ଦୁବାଇର ଏକ ବବୁଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ …! ମୁଁ ଭଲପାଏ ଯେ ଆମର କ୍ରିକେଟ୍ ଫେରିଛି ଏବଂ ଆଇପିଏଲରେ କାମ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି ବୋଲି ପିଟରସେନ କହିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ଖେଳ ଦିନ, ପିଟରସେନ ଆଇପିଏଲରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର, ଦିଲ୍ଲୀ ଡେୟାରଡେଭିଲ୍ସ ଏବଂ ରାଇଜିଂ ପୁଣେ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିଥିଲେ ।

Delhi Capitals (DC) • VIVO IPL 2020 Match Tickets, Team Details & Schedule
Google

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏବଂ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ସହିତ ଆଇପିଏଲର ତିନିଟି ଦଳ ମଧ୍ୟରୁ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଜିତି ନାହିଁ । ରାଜଧାନୀ, ତଥାପି ଏକମାତ୍ର ପାର୍ଶ୍ୱ ଯିଏକି ଆଇପିଏଲର ଫାଇନାଲରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରବେଶ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ସେମାନେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ଏବଂ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନଙ୍କ ପରି ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆଶା କରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ରିଷଭ ପନ୍ତ, ଶିଖର ଧାୱନ, କାଗିସୋ ରାବାଡା, ପୃଥ୍ବୀ ଶ ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ଆୟରଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ନିଜର ଦୃଢ ଦଳକୁ ବୁଷ୍ଟ କରାଇବ ।

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ହେବ । ଦୁବାଇ ୨୪ ଟି ଗେମ୍ ଆୟୋଜନ କରିବ, ୨୦ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଆବୁଧାବି ଆୟୋଜନ କରିବ ଏବଂ ଶାରଜା ୧୨ ଟି ଗେମ୍ ଆୟୋଜନ କରିବ ।

IPL 2020: Delhi Capitals
Google

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦ ରେ ଦୁବାଇର ଦୁବାଇ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ଆଇପିଏଲର ୧୩ ତମ ସଂସ୍କରଣରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ।

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରୁ ନଭେମ୍ବର ୧୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୟୁଏଇରେ ତିନୋଟି ସ୍ଥାନ – ଦୁବାଇ, ଆବୁଧାବି ଏବଂ ଶାରଜା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.