IPL 2020 KKR vs SRH: ୟଙ୍ଗ ଗିଲ କେକେଆରକୁ ଦେଲେ ଏବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ, ଇଏନ୍ ମୋର୍ଗାନ କହିଲେ ଆଗକୁ…

IPL 2020 KKR vs SRH KKR 1st win Eoin Morgan’s huge praise for India youngster, IPL 2020 KKR vs SRH: ୟଙ୍ଗ ଗିଲ କେକେଆରକୁ ଦେଲେ ଏବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ, ଇଏନ୍ ମୋର୍ଗାନ କହିଲେ ଆଗକୁ..., KKR, SRH, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଶନିବାର ଦିନ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗରେ ଯୁବ ଶୁଭମ ଗିଲଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୬୨ ବଲରେ ୭୦ ରନର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଇନିଂସ ସହିତ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ସାତ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ଏବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ କରିଥିଲେ ।

ଗିଲ୍ ଏବଂ ଇଏନ୍ ମୋର୍ଗାନ୍ (୨୯ ବଲରେ ୪୨ ରନ ଅପରାଜିତ) ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ବୋଲିଂ ବିପକ୍ଷରେ ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସଙ୍କୁ ଏକ ନିଶ୍ଚିତ ବିଜୟ ସହ ଖାତା ଖୋଲିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

KKR vs SRH Highlights, IPL 2020 Match Today: Morgan, Gill shine as Knight Riders beat Sunrisers by 7 wickets - cricket - Hindustan Times
Google

ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରି ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ (୧/୧୯) ଏବଂ ସ୍ପିନର ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ (୧/୨୫) ଯଥାକ୍ରମେ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଏବଂ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଓପନିଂ ଯୋଡିକୁ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ୧୪୨/୪ ସ୍କୋରରେ ରହିଥିଲେ । କେକେଆର୍ ଦ୍ଵାରା ଏକ ବିସ୍ଫୋରକ ଆରମ୍ଭ ପରେ SRH ର ଖଲିଲ ଅହମ୍ମଦ ଏବଂ ଟି ନାଟାରାଜନ ସୁନୀଲ ନାରିନ (୦) ଏବଂ ନୀତୀଶ ରାଣା (୧୩ ରୁ ୨୬) ଆଉଟ କରିଦେଇଥିଲେ ।

Kolkata Knight Riders batsman Eoin Morgan plays a shot during IPL 2020 cricket match against Mumbai Indians.
Google

କେକେଆର୍ ଅଧିନାୟକ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ରସିଦ ଖାନ ଶୂନରେ ସିଧା ପାଭିଲିଅନ ପଠେଇ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏକ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ରଚନାତ୍ମକ ଗିଲ୍ ତାଙ୍କ ଇନିଂସକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ପଞ୍ଚମ ଆଇପିଏଲ୍ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ପାଇଁ ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ଗତି କରିଥିଲେ । ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ଅଧିନାୟକ ମୋର୍ଗାନ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କୁ ୧୫ ତମ ଓଭରରେ ବିରାଟ ଛକା ମାରି ମ୍ୟାଚରେ କେକେଆର ସପକ୍ଷରେ ଟକ୍କର ଦେଇ ଦଳରେ ଯୋଗଦେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

“ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି କହିବାକୁ ପଡିଲା ନାହିଁ ସଚ୍ଚୋଟ ହେବା ପାଇଁ, ସେ ଆଖିରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର, ଭଲ ବ୍ୟାଟ୍ ସୁଇଙ୍ଗ୍, ବହୁତ ଲଙ୍ଗୁଇଡ ଶୈଳୀ, ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚମତ୍କାର, ସେ ଜଣେ ଭଲ ପିଲା, ଶିଖିବାକୁ ବହୁତ ଭୋକିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଭଲ ପାଏ ତାଙ୍କ ସହିତ ପୁଣି ଥରେ ବ୍ୟାଟ୍ କରିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେ ସମସ୍ତ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ” ବୋଲି ମ୍ୟାଚ ପରେ ଗିଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୋର୍ଗାନ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, କେକେଆର୍ ନୂତନ ବଲ ସହିତ ନାରିନ ଏବଂ କମିନ୍ସଙ୍କୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣି ସେମାନଙ୍କ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସହିତ ଅଧିକ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଏବଂ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ସର୍ଟ ବୋଲିଂ ପାଇଁ ଫ୍ଲାକ ଅଙ୍କନ କରି, ଆଇପିଏଲର ବହୁମୂଲ୍ୟ ବିଦେଶରେ କମିନ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଲେନ୍ଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରିପର୍ ସହିତ କେକେଆର୍ ପ୍ରଥମ ସଫଳତା ଦେଇଥିଲେ । ସ୍ଥପତି-ଟର୍ନ-ସ୍ପିନର ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ୍ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ନରମ ଢଙ୍ଗରେ ଏକ ଭଲ ସେଟ୍ ୱାର୍ଣ୍ଣରକୁ ଆଉଟ କରି KKR କୁ ବଡ ସଫଳତା ଦେଇଥିଲେ ।

IPL 2020, SRH vs KKR: Manish Pandey's 51 helps SRH labour to 142/4 against KKR | News24
Google

ଦୁଇଟି ଉଇକେଟ ପଡି ଯିବା ପରେ SRH ରନ ଗତି କମିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ୬୧/୨ ରେ ରନ୍ ହାର ମାତ୍ର ଛଅରୁ ଅଧିକ ଥିଲା । ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ ୩୮ ବଲ ୫୧ ରନ ସହିତ ନମ୍ବର ୩ ରେ ଫର୍ମକୁ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା (୩୦ ବଲରୁ ୩୧) କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ମରାମତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶେଷ ସମୟରେ ଏହି ଯୋଡିଙ୍କୁ ଆଉଟ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ SRH ର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଶେଷରେ ବ୍ୟାଟିଂ ଅଭାବରୁ ବେଶୀ ରନର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇପାରିନଥିଲା ।

sunrisers hyderabad vs kolkata knight riders live score ipl 2020 8th match updates | IPL 2020: SRH vs KKR, केकेआर ने हैदराबाद को 7 विकेट से रौंदा | Hindi News, आईपीएल
Google

ଆଗକୁ ଦେଖିଲେ, ସାହାଙ୍କୁ ମହମ୍ମଦ ନବୀଙ୍କ ଆଗରେ ପଠାଇବା ଏକ କୌଶଳପୂର୍ଣ୍ଣ ତ୍ରୁଟି ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା କାରଣ ଭାରତୀୟ ୱିକେଟ୍ କିପର ୩୧ ରନ୍ 30 ବଲରେ କରିବାରେ ବହୁ ବଲ ନଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *