IPL 2020 MI vs KXIP: କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବକୁ ୪୮ ରନ୍ ହରାଇ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଶୀର୍ଷରେ ।

IPL 2020 MI vs KXIP Mumbai Indians move to top spot after 48-run win over Kings XI Punjab, IPL 2020, Cricket, KXIP, MI, Nitidina

କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବକୁ ୪୮ ରନ୍ ପରାସ୍ତ ସହ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୦ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନକୁ ଉନ୍ନୀତ ହୋଇଛି । ମୁମ୍ବାଇରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାରି ପଏଣ୍ଟ ରହିଛି । +୧.୦୯୪ ରନହାର ଏବଂ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ବସିଛି ।

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବୋର୍ଡରେ ମୋଟ ୧୯୧ ରନ୍ ର ଟାର୍ଗେଟ ରଖିଥିଲା । ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ୭୦ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବାବେଳେ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଯଥାକ୍ରମେ ୪୭ ଏବଂ ୩୦ ରନ୍‌ର ଅପରାଜିତ ନକ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ପୋଲାର୍ଡ ଏବଂ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ୧୮ ଓଭରରେ ୧୮ ରନ୍ ଏବଂ ୧୯ ଓଭରରେ ୧୯ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ପରେ ଏହି ଯୋଡି KXIP ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଫାଇନାଲ ଓଭରରେ ଚାରିଟି ଛକା ମାରିଥିଲେ ।

IPL 2020 Mumbai Indians move to top spot after 48-run win over Kings XI Punjab
Google

ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ମ୍ୟାଚରେ ୨୫ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ କମଳା କ୍ୟାପ୍ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦଳକୁ ୨୪୬ ରନ୍କୁ ନେଇଥିଲା ।

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟରଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଥିବାବେଳେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛି । ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଯଥାକ୍ରମେ ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଯଥାକ୍ରମେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଷଷ୍ଠ, ସପ୍ତମ ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି ।

IPL 2020 ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲ୍:
IPL 2020 Points Table
Twitter
IPL 2020 ରେ କମଳା କ୍ୟାପ୍ ଧାରକ:

ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ୨୪୬ ରନ୍ ସହ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ଅରେଞ୍ଜ କ୍ୟାପ୍ ଅକ୍ତିଆର କରିଛନ୍ତି । କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ୨୩୯ ରନ୍ ସହ ତାଙ୍କ ପରେ ୨ୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ୧୭୩ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବାବେଳେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ୧୭୦ ରନ୍ ସହ ରହିଛନ୍ତି ।

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ 167 ରନ୍ ସହ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଥିଲା ବେଳେ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ୧୩୮ ରନ୍ ସହ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ୧୩୪ ରନ୍ ସହ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ଇଶାନ କିଷନ ୧୨୭ ରନ୍ ସହ ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନରେ ଥିଲାବେଳେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଶୁବମାନ ଗିଲ୍ସ ୧୨୪ ରନ୍ ସହ ନବମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି । ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ୧୨୨ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.