ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ RCB vs CSK: CSK ବିପକ୍ଷରେ ସବୁଜ ଜର୍ସିରେ ଖେଳିଲା RCB, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ।

IPL 2020 RCB team will be seen in green jersey against CSK know why , RCB, IPL 2020, Green, Cricket, Nitidina

ଆରସିବି ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୦ ରୁ ୭ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ଆଜି ଦୁବାଇ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ) ବିପକ୍ଷରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ଆରସିବି ସବୁଜ ଜର୍ସିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଆରସିବି ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ବିଜୟ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଟିକେଟ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନିଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ପାଇଁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ହେବ ।

RCB vs CSK, IPL 2020 Match 44, Live Updates: Chennai lose first wicket as Faf du Plessis departs after a quick start | Cricket News | Zee News
Google

ଆରସିବି ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଦଳର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ନିୟମିତ ରେଡ୍ ଜର୍ସି ବଦଳରେ ସବୁଜ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିବେ । ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନେ ପରିବେଶ ବିଷୟରେ ସଚେତନତାର ବାର୍ତ୍ତା ଦେବେ ।

ଏହା ସହିତ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଆରସିବି ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଭିଯାନକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ଗଛ ଓ ଗଛର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆମେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ଆଲୋକ ଜଳାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଟ୍ୟାପ୍ ବନ୍ଦ ରଖନ୍ତୁ । ସଠିକ୍ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ପରିଚାଳନା ଏବଂ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟବହାର ହ୍ରାସ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ । ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ବୋତଲ ପଡି ଥିବା ଦେଖାଯିବ, ଏହାକୁ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ । ଛୋଟ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଇ ଆମେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରିବା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.