IPL 2020 RCB vs MI: ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଏବଂ ଶିବାମ ଦୁବେ ଶୋ, ରନର ବର୍ଷା । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ବଡ ଟାର୍ଗେଟ ।

IPL 2020 RCB vs MI AB de Villiers Shivam Dube power show big score for Mumbai, IPL 2020, RCB, MI, Cricket, Nitidina

ଆଇପିଏଲ୍ 2020, RCB vs MI: ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ୨୪ ବଲରେ ଅପରାଜିତ ୫୫ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିବାରୁ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଗୋଡାଇବା ପାଇଁ ୨୦୨ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇଛି ।

ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ୫୫ ରେ ଅପରାଜିତ ଏବଂ ଶିବାମ ଦୁବେ ୨୭ ରନ ୨୦ ଓଭରରେ RCB ୨୦୧/୩, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଇଁ ୨୦୨ ର ଟାର୍ଗେଟ । ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟରୁ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କାଏ କରିଥିବାରୁ ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକକାଲ ୫୪ ରନ୍ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଇନିଂସ ଖେଳି ଆଜି ୨ୟ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ମାରିଥିଲେ । ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ରାହୁଲ ଚହରଙ୍କ ଓଭରରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ହାତରେ କ୍ୟାଚ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ୩ (୧୧ ବଲ) ରନରେ ଆଉଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ ପୋଲାର୍ଡଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଧରାପଡିଥିଲେ ୫୨ ରନ୍ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଟସ୍ ଜିତିବା ସହ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଥିଲେ, ପାଦିକ୍କାଲ ଏବଂ ଫିଞ୍ଚ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ଦେଇଥିଲେ ।

୨୦ ଓଭରରେ RCB ୨୦୧/୩:
RCB vs MI Live Score, IPL 2020 Match Today: Mumbai Indians need 202 to win after AB de Villiers show
Google

୨୦ ଓଭରରେ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ୨୦୧/୩ କୁ ନେବା ପାଇଁ ଶିବମ୍ ଦୁବେ ଶେଷ ବଳରେ ଛକା ମାରି ଇନିଂସ ଶେଷ କରିଥିଲେ । ଜିତିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ୨୦୨ ଆବଶ୍ୟକ । ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ୨୪ ବଲରେ ଅପରାଜିତ ୫୫ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ସୋ’ର ଷ୍ଟାର ବନିଥିଲେ । ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ (୫୨), ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକ୍କାଲ (୫୪), ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ (୫୫*) ଏବଂ ଶିବାମ ଦୁବେ (୨୭* ଅଫ୍ 10) । ୨୦ ଓଭରରେ ଆରସିବି ୨୦୧/୩ ରନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.