IPL 2020 RR vs CSK: ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ଚେନ୍ନାଇ ସାମ୍ନାରେ ରନର ପାହାଡ ରଖି ପରାସ୍ତ କଲେ ଧୋନିଙ୍କ ଟିମକୁ ।

IPL 2020 RR vs CSK Highlights: Rajasthan win by 16 runs in high-scoring affair, IPL 2020 RR vs CSK: ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ଚେନ୍ନାଇ ସାମ୍ନାରେ ରନର ପାହାଡ ରଖି ପରାସ୍ତ କଲେ ଧୋନିଙ୍କ ଟିମକୁ ।, Rajasthan Royals, Chennai Super Kings, IPL 2020, Ms Dhoni, Sanju Samson, Nitidina, Cricket

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଶାରଜାର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଉପରେ ସହଜରେ ୧୬ ରନ୍ ରେ ବିଜୟ ହୋଇ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ ଚମତ୍କାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ଏକ ୫୦ ମାରିଲେ କିନ୍ତୁ CSKର ଆବଶ୍ୟକ ରନ୍ ହାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଓପନର୍ ସେନ ୱାଟସନ ଏବଂ ମୁରଲୀ ବିଜୟଙ୍କୁ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ସ୍ପିନର ରାହୁଲ ଟେଟୱାଟିଆ ଏବଂ ଶ୍ରେୟାସ ଗୋପାଳଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଶୀଘ୍ର ଆଉଟ ହେବ ପରେ ରନ ହାର ବଢି ଯାଇଥିଲା । ସେମାନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଏକ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏବଂ ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥଙ୍କ ପଚାଶ ବର୍ଷ RR କୁ ୨୧୬ ରନ୍ କରି ନେଇଥିଲେ । ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ CSK ବୋଲରଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଦେଇ ମାତ୍ର ୩୨ ବଲରେ ୭୪ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି, ଚମତ୍କାର ଖେଳ ସହିତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ୭୪ ରନ କରିଥିଲେ ସାମସନ୍ । ସେ ୯ ଟି ଛକା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଚୌକ ସହିତ ୭୪ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି  ।

IPL 2020, RR vs CSK Highlights: RR beat CSK by 16 runs
Google

ଭେଟେରାନ୍ ଚାୱଲାଙ୍କୁ ଛକା ପରେ ଛକା ମାରି ବସେଇ ଦେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାମ କରୁନଥିଲା କେମିତି ବଲ କରିବେ । ଗୋଟିଏ ଛକା ସିଧା ଷ୍ଟାଡିଅମ ବାହାରକୁ ପଳେଇଥିଲା । ସେ ମାତ୍ର ୧୯ ଟି ବଲରେ ଗୋଟିଏ ଚୌକ ଏବଂ ଛଅ ଛକା ସହିତ ୫୦ ରନରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ । ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ଏହି ମଜାରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ । ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ୬୯ ରନର ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପାରି ଖେଳିଥିଲେ । ସାମସନ୍ ଏବଂ ସ୍ମିଥ୍ ରାଜସ୍ଥାନକୁ ଏକ ଦୃଢ ଆରମ୍ଭ ଦେଇଥିଲେ ।

ଅଧିନାୟକ ସ୍ମିଥ ଏବଂ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ୭୪ ମଧ୍ୟରେ ୧୨୧ ରନ୍ ଭାଗିଦାରୀ ହେତୁ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ କୁ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ମିଲିଥଲା । ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚରଙ୍କ ୮ ବଲ ୨୭ ରନ ଫାଇନାଲରେ ଓଭରରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୨୦୦ ରନ କୁ ଟପିଥିଲା ଏବଂ ୨୧୬ ରନର ବଡ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇଥିଲା । ସିଏସକେ ସେନ ୱାଟସନ ୩୩ ଏବଂ ମୁରଲୀ ବିଜୟ ୨୧ ଙ୍କ ସହ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆଙ୍କ ତିନୋଟି ଦ୍ରୁତ ୱିକେଟ ସେମାନଙ୍କ ପତନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା ।

IPL 2020 – RR vs CSK Cricket Match
Google

ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ୭୨ ଏବଂ ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନି ୨୯*ଙ୍କ ବିଳମ୍ବିତ ଶୋ ପରେ CSK ବିଜୟ ହେବାରେ ବିଫଳ ହେଲା କାରଣ ସେମାନେ ୨୦୦/୬ ରେ ରନ କରିଥିଲେ । ଶେଷ ଓଭରରେ ଧୋନି ଲଗାତାର ୪ ଟି ବଡ ବଡ ଛକା ମାରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିଜୟ ପାଇଁ ଆହୁରି ୧୬ ରନ କମ ପଡିଥିଲା । ଧୋନିଙ୍କର ଏକ ଛକା ଷ୍ଟାଡିଅମ ବାହାରେ ଯାଇଥିବା ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ବଲଟି ରାସ୍ତାର ଅନ୍ୟ ପାଖରେ ଥିଲା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର କାର ପାର୍କକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । କ୍ରିକେଟ ଏକ୍ସପୋର୍ଟ କହୁଛନ୍ତି ଯଦି ଧୋନି ଆଗରୁ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଅସିଥାନ୍ତେ ହୁଏତ ସେ ମ୍ୟାଚ ଜିତି ଯାଇଥାନ୍ତେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *