IPL 2020 RR vs CSK ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ଆଜି ବର୍ଷିଲେ, ସାମସନ୍ ଙ୍କ ଛକା ବର୍ଷା । ଷ୍ଟାଡିଅମ ବାହାରେ ବଲ ।

IPL 2020 RR vs CSK Sanju Samson falls for a blistering 74 rain of six, IPL 2020 RR vs CSK ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ଆଜି ବର୍ଷିଲେ, ସାମସନ୍ ଙ୍କ ଛକା ବର୍ଷା । ଷ୍ଟାଡିଅମ ବାହାରେ ବଲ, Sanju Samson, IPL 2020, Ms Dhoni, Cricket, Nitidina

ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ CSK ବୋଲରଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଦେଇ ମାତ୍ର ୩୨ ବଲରେ ୭୪ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି, ଚମତ୍କାର ଖେଳ ସହିତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ୭୪ ରନ କରିଥିଲେ ସାମସନ୍ । ସେ ୯ ଟି ଛକା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଚୌକ ସହିତ ୭୪ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି  । ଭେଟେରାନ୍ ଚାୱଲାଙ୍କୁ ଛକା ପରେ ଛକା ମାରି ବସେଇ ଦେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାମ କରୁନଥିଲା କଉଠି ବଲ କରିବେ । ଗୋଟିଏ ଛକା ସିଧା ଷ୍ଟାଡିଅମ ବାହାରକୁ କାର ପାର୍କକୁ ପଳେଇଗଲା । ସେ ମାତ୍ର ୧୯ ଟି ବଲରେ ଗୋଟିଏ ଚୌକ ଏବଂ ଛଅ ଛକା ସହିତ ୫୦ ରନରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ । ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ଏହି ମଜାରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ । ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ୫୧ ରନରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି । ସାମସନ୍ ଏବଂ ସ୍ମିଥ୍ ରାଜସ୍ଥାନକୁ ଏକ ଦୃଢ ଆରମ୍ଭ ଦେଇଛନ୍ତି ।

IPL 2020, RR vs CSK Live Score: Sanju Samson falls for a blistering 74, some relief for CSK - cricket - Hindustan Times
Google
100-ରନ୍ ସହଭାଗୀତା:

ଉଭୟ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ CSK ବୋଲରଙ୍କ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଯୋଡି ଦ୍ୱିତୀୟ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରନ୍ ଯୋଡିଛନ୍ତି । ରାଜସ୍ଥାନ ୧୨ ଓଭର ପରେ ୧୩୪/୩ ରନ ଯୋଡିଛି । ରାଜସ୍ଥାନ ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୩ ଟି ଛକା ମାରି ସାରିଲାଣି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *