ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ RR vs KXIP: ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଆଇପିଏଲ୍ ପ୍ରଥମ ଶତକ, ପଞ୍ଜାବର ରନ ବର୍ଷା । ମୟଙ୍କ ନୂଆ ରେକର୍ଡ…

IPL 2020 RR vs KXIP Mayank Agarwal slams maiden IPL hundred KXIP put up highest IPL total in UAE, ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ RR vs KXIP: ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଆଇପିଏଲ୍ ପ୍ରଥମ ଶତକ, ପଞ୍ଜାବର ରନ ବର୍ଷା । ମୟଙ୍କ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସହ ୟୁଏଇରେ KXIP ସର୍ବାଧିକ IPL ସ୍କୋର, IPL 2020, Cricket, Nitidina, Mayank Agrawal, KXIP, RR, KL Rahul

ଆଇପିଏଲ୍ 2020, ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ (RR) ବନାମ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ (KXIP) ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ ଶତକ ୪୫ ବଲରୁ ପୁରୁଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ଓ କିଙ୍ଗ ରାହୁଲଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ଓପନିଂ ପାଟନରସିପ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ କରିଥିଲେ । ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଯଶସ୍ୱୀ ଯସୱାଲ ଏବଂ ଡେଭିଡ ମିଲରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଜସ୍ ବଟଲର ଏବଂ ଅଙ୍କିତ ରାଜପୁତ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ । KXIP ଏକ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ଦଳ ସହିତ ଖେଳିଥିଲେ ।

Mayank Agarwal slams maiden IPL hundred, second fastest by Indian batsman
Google

ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ୧୦୦ ୨ୟ ଦ୍ରୁତତମ:

ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ୧୦୬ ରନର ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଇନିଂସ ଖେଳି ଆଜି ନିଜର କ୍ଷମତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ୧୮୩ ରନର ଓପନିଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଆଇପିଏଲରେ ତୃତୀୟ ସର୍ବାଧିକ (ସର୍ବାଧିକ ୧୮୫) ଟମ୍ କୁରାନ ଏହି ଯୋଡି ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ । ଆଇପିଏଲରେ KXIP ପାଇଁ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସର୍ବାଧିକ ଓପନିଂ ଭାଗିଦାରୀ । ୟୁଏଇରେ KXIP ସର୍ବାଧିକ IPL ସ୍କୋର ।

ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ ଶାରଜାସ୍ଥିତ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ୪୫ ବଲରୁ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ୧୦୦ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଇତିହାସରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଦ୍ଵାରା ୨ୟ ଦ୍ରୁତତମ । ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପାୱାରହାଇଟିଂ ଭାରରେ ରାଜସ୍ଥାନ ଆକ୍ରମଣ ହ୍ରାସ ପାଇଥିବାରୁ ପଞ୍ଜାବ ଓପନର୍ ସାତ ଛକା ଓ ନଅ ଚଉକରେ ଶତକ କରିଥିଲେ ।

Mayank Agarwal slams maiden IPL hundred, second fastest by Indian batsman
Google

ୟୁସୁଫ ପଠାନ ଆଇପିଏଲରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦ୍ରୁତତମ ୧୦୦ ରେକର୍ଡ ରଖିଛନ୍ତି । ୨୦୧୦ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ୩୭ ଟି ବଲରୁ ପଠାନଙ୍କ ଶତକ ଛଅଟି ଛଅ ଓ ନଅଟି ଚୌକ ସହ ଅକ୍ତିଆର ହୋଇଥିଲା ।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ୫୦: ୩୯ ଟି ବଲରୁ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ପଚାଶରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।

ଗୋଟିଏ ପଟେ କେଏଲ ରାହୁଲ, ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ, ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏବଂ ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚର, ଏହାକୁ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଟି -20 ପ୍ରତିଯୋଗିତା କରିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ଆଉ କିଛି ଦରକାର କି? ଶାରଜା ଠାରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ 2020 ର ମ୍ୟାଚ୍ ନଂ ୯ ରେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହେବାଯେ ଏହା ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଟି -20 ପ୍ରତିଯୋଗିତା । RR ଏବଂ KXIP ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମାନତା ଅଛି । ଉଭୟ ଦଳ ବିସ୍ତୃତ ବିଜୟ ସହିତ ଖେଳକୁ ଆସୁଛନ୍ତି, ଉଭୟ ଅଧିନାୟକ – KXIP ର KL ରାହୁଲ ଏବଂ RR ର ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ – ଶୀର୍ଷ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି ।

KXIP ୨୨୩/୨ ସ୍କୋର:

ନିକୋଲାସ୍ ପୁରାନଙ୍କ ବ୍ୟାଟରୁ ଶେଷ ଭାଗରେ ବହୁତ ଭଲ ରନ ଆସିଛି, ସେ 25 ରନ ୮ ଟି ବଲ୍ରୁ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିବା କିଙ୍ଗସ୍ ସି ପଞ୍ଜାବ ୨୨୩/୨ ରନ୍ କରିଛି । ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ୧୦୬ ରନ ସହ ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ୬୯ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ଯେହେତୁ ସେମାନେ ଆରଆର ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ପ୍ରହାର କରି ୧୮୩ ରନ୍ ଓପନିଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *