ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକର ନୀତୀଶ ରାଣା ଏବଂ ମନଦୀପ ସିଂଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛର କାରଣ କଣ ।

IPL 2020 Sachin Tendulkar praises Nitish Rana & Mandeep Singh know the reason behind it, Sachin Tendulkar, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ବିଶ୍ୱର ମହାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଶନିବାର କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସର ନୀତୀଶ ରାଣା ଏବଂ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ମନଦୀପ ସିଂଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରଶଂସାର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଥିଲା କାରଣ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହରାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା​ ।

Hats off for turning up: Tendulkar lauds Nitish Rana, Mandeep Singh | Sachin  Tendulkar| Nitish Rana| Mandeep Singh| IPL 13
Google

କେକେଆରର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ନୀତୀଶ ରାଣାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର କର୍କଟ ରୋଗରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ବିପକ୍ଷରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏଥି ସହ ମନଦୀପ ସିଂଙ୍କ ପିତା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦେହାନ୍ତ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏତେ ବଡ ଦୁଃଖ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଓପନିଂ କରିଥିଲେ ।

ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ସବୁବେଳେ କଷ୍ଟଦାୟକ ହୋଇଥାଏ । ଆହୁରି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଘଟେ ଯେତେବେଳେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ କେହି ବିଦାୟ ନେବାର ସୁଯୋଗ ପାଏ ନାହିଁ । ଏହି ଦୁଃଖରେ ମୁଁ ମନଦୀପ ସିଂ ଏବଂ ନୀତୀଶ ରାଣାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି । ତୁମେ ଦୁହେଁ ଭଲ କରିଛ । ‘

ଆପଣଙ୍କୁ ଜନେଇ ଦେବୁ ଯେ ରାଣା ଦିଲ୍ଲୀ ବିପକ୍ଷରେ ୮୧ ରନ୍‌ର ଏକ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ନୀତୀଶ ନିଜର ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ପୂରଣ କରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଏକ ଜର୍ସି ବାହାର କରି ଦେଖାଇଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ନାମ ଲେଖାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ କୋଲକାତାର ପୁରା ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ କରତାଳି ଦେଇ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ମନ୍ତବ୍ୟକାରୀ ଜାଟିନ୍ ସାପ୍ରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ମାରୱାଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ଏହି ସବୁ କରିଛନ୍ତି ।

ମନଦୀପ ସିଂଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କ ଦଳ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଭଲ ଇନିଂସ ଖେଳିପାରିଲେ ନାହିଁ । ସେ ୧୪ ଟି ବଲରୁ ୧୭ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଲମ୍ବା ଶଟ ଖେଳିଲା ବେଳେ ସ୍ପିନ୍‌ରେ ତାଙ୍କୁ ରସିଦ ଖାନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମାଙ୍କ ହାତରେ ଆଉଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ସେମାନଙ୍କ ବୋଲରଙ୍କ ସ୍ମରଣୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଧାରରେ ପଞ୍ଜାବ ମଧ୍ୟ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ୧୨୬ ର ଏକ ସାମାନ୍ୟ ସ୍କୋର ପରେବି ଜିତିବା ପାଇଁ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଦଳ ମନଦୀପ ସିଂଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛି, ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ଶନିବାର ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଏକ କଳା ବ୍ୟାଣ୍ଡ ପିନ୍ଧି ଖେଳିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପଞ୍ଜାବ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ମନଦୀପଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *