ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ SRH vs MI: ମୁମ୍ବାଇକୁ ୧୦ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କ୍ୱାଲିଫାଏ, ୱାର୍ଣ୍ଣର-ସାହା ମ୍ୟାଚର ହିରୋ ।

IPL 2020 SRH vs MI Hyderabad qualified for playoffs by defeating Mumbai Warner-Saha wins hero, SRH vs MI, IPL 2020, Sunrisers Hyderabad, Mumbai Indians, Nitidina

SRH vs MI: ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୧୦ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ପ୍ଲେ ଅଫ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିଛି । ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ୫୬ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଶାରଜା କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ୧୦ ୱିକେଟ୍ ର ଚମତ୍କାର ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିଛି ।

SRH vs MI Highlights, IPL 2020 Latest Match updates: Warner, Saha take Sunrisers through to playoffs
Google

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଟସ୍ ହରାଇ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିବା ପରେ ୨୦ ଓଭରରେ ୮ ଓଭରରେ ୧୪୯ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ ୧୫୦ ରନ୍ ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଇ ୧୭.୧ ଓଭରରେ କୌଣସି ୱିକେଟ୍ ନହରାଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲା । ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବିଜୟର ହିରୋମାନେ ହେଲେ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏବଂ ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା ।

ୱାର୍ଣ୍ଣର ୫୮ ବଲରୁ ଅପରାଜିତ ୮୫ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ଇନିଂସ ସମୟରେ ସେ ୧୦ ଚୌକା ଓ ୧ ଛକା ମାରିଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା ୪୫ ବଲରୁ ୫୮ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଇନିଂସରେ ସେ ୭ ଚୌକା ଓ ୧ ଛକା ମାରିଥିଲେ । ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏହି ବିଜୟ ସହିତ, ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ KKR ର ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଆଶା ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି ।

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଇନିଂସ:

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଟସ୍ ହରାଇବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଦଳ ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ଥିଲା । ଗତ ଚାରିଟି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଫେରିଥିବା କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ୪ ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ (୩୬) ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନ (୩୩) ତୃତୀୟ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୪୨ ରନ୍ ଭାଗିଦାରୀ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦଳ ୮୫ ରନ୍ ରେ ପାଞ୍ଚଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା । ୨୯ ଟି ବଲରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ପାଞ୍ଚଟି ଚୌକା ଓ କିଶାନ ୩୦ ଟି ବଲରେ ଗୋଟିଏ ଚୌକା ଓ ୨ ଟି ଛକା ମାରିଥିଲେ ।

IPL 2020: MI vs SRH: Kieron Pollard played a quick innings of 41 runs on 25 balls
Google

କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡିକକ୍ ୨ ଟି ଚୌକା ଓ ୨ ଟି ଛକା ସହାୟତାରେ ୧୩ ବଲରୁ ୨୫ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଶେଷ ଓଭରରେ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ଦୁଇଟି ଚୌକା ଓ ୪ ଛକା ସହାୟତାରେ ୨୫ ବଲରେ ୪୧ ରନର ଦ୍ରୁତ ଇନିଂସ ଖେଳି ମୁମ୍ବାଇ ସ୍କୋରକୁ ୧୪୯ କୁ ଆଣିଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଅନ୍ତିମ ପାଞ୍ଚ ଓଭରରେ ୫୧ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ତିନୋଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା । ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମା ୩ ଟି, ଶାହାବାଦ ନାଡିମ ଏବଂ ଜାସନ ହୋଲ୍ଡର ୨ ଟି ଏବଂ ରସିଦ ଖାନ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.