IPL 2020 SRH vs RCB: ଡେବ୍ୟୁ ମ୍ୟାଚରେ ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକ୍କଲ କଲେ ରନ୍ ର ବର୍ଷା । ରଚିଲେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ।

IPL 2020, SRH Vs RCB: Debutant Devdutt Padikkal Sets Dubai On Fire With 36-ball Fifty, IPL 2020 SRH vs RCB: ଡେବ୍ୟୁ ମ୍ୟାଚରେ ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକ୍କଲ କଲେ ରନ୍ ର ବର୍ଷା । ରଚିଲେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ।, SRH vs RCB, SRH, RCB, Virat Kohli, AB de Villiers, David Warner, IPL 2020, IPL, Cricket, Nitidina

ଦୁବାଇରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷ ଡେବ୍ୟୁ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଖେଳାଳି ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକ୍କଲ ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଇନିଂସରେ ସେ ରନର ବର୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୦ ଡେବ୍ୟୁ ଦେବଦତ୍ତ ଭାବରେ ଏକ ତାରାର ଜନ୍ମର ସାକ୍ଷୀ । ସୋମବାର ଦିନ ୟୁଏଇର ଦୁବାଇରେ ଚାଲିଥିବା ସିଜିନର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) କୁ ଏକ ଫ୍ଲାଏଅରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପାଡିକକଲ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବୋଲରଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ ।

IPL 2020, SRH Vs RCB: Debutant Devdutt Padikkal Sets Dubai On Fire With 36-ball Fifty - WATCH
Google

ଘରୋଇ ମ୍ୟାଚରେ ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ସମସ୍ତ ସଠିକ୍ କାରଣ ପାଇଁ ୨୦ ବର୍ଷର ପାଦିକଲ ଏଠି ଉର୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ବିଜୟ ହଜାରେ ଟ୍ରଫି ଏବଂ ସୟଦ ମୁଶତାକ୍ ଅଲି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋରର ହୋଇଥିଲେ ।

ଏକ ସତର୍କତାମୂଳକ ଆରମ୍ଭ ପରେ ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଦ୍ୱିତୀୟ ଓଭରର ପ୍ରଥମ ବଲ୍ରୁ ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଚୌକ ମାରିଥିଲେ । ଏକ ଡଟ୍ ବଲ୍ ପରେ ପୁଣି ଅନ୍ୟ ଏକ ଚୌକ ମାରି ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥିଲେ । ତାକୁ ଏବେ ସମସ୍ତେ ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ତାରିଫ କରୁଛନ୍ତି ।

ଚତୁର୍ଥ ଓଭରରେ ସେ ନାଟାରାଜନଙ୍କୁ ୩ଟି ଚୌକ ମାରିଥିଲେ ।

ତା’ପରେ ସେ ୩୬ ବଲରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଏକ ଚୌକ ମାରି ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

SRH ଅଧିନାୟକ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ଫିଲ୍ଡ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

IPL 2020, SRH Vs RCB: Debutant Devdutt Padikkal Sets Dubai On Fire With 36-ball Fifty - WATCH
Google

କେରଳର ଜନ୍ମିତ କେରଳର ଅନେକ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରାଇଲା । ୟୁଏଇରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିବା ଆରସିବି ପାଇଁ ଡେଡୁଟ୍ ପାଇକକାଲ୍ ଏକ୍ସ-ଫ୍ୟାକ୍ଟରକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିଲା ନାହିଁ ।

ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବ୍ୟାଟିଂ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାର 150 ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲେ ।

Playing XI:

SRH: ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର (C), ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ (wk), ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ, ବିଜୟ ଶଙ୍କର, ପ୍ରିୟ ଗର୍ଗ,
ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା, ମିଚେଲ ମାର୍ଶ, ରସିଦ ଖାନ, ଭୁବନେଶ୍ Kumar ର କୁମାର, ଟି ନଟରାଜନ୍, ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମା ।

RCB: ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ, ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକ୍କାଲ, ବିରାଟ କୋହଲି (C), ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ, ଜୋଶ ଫିଲିପେ (wk), ଶିବମ ଦୁବେ, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ଉମେଶ ଯାଦବ, ନବଦୀପ ସାଇନି, ଡେଲ ଷ୍ଟେନ, ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.