ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: କୋହଲିଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ସ୍ଲେଜିଂ, ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ବିଜୟ ସଟ୍ ମାରି ସ୍ଲେଜିଂର ଦେଲେ ଜବାବ । ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ।

IPL 2020: Suryakumar responds to Kohli sledding as soon as he hits the winning shot, Virat Kohli, Suryakuma, IPL 2020, Mumbai Indians, RCB, Nitidina

ଆରସିବି ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନକାରାତ୍ମକ ରଣନୀତି ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନିଜ ଶୈଳୀରେ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ ।

MI vs RCB: Suryakumar Yadav keeps calm against Kohli's sledging
Google

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ସମୟରେ ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଆରସିବି ବିପକ୍ଷରେ ୪୩ ବଲରେ ଚମତ୍କାର ୭୯ ସ୍କୋର କରି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) କୁ ବିଜୟର ଦ୍ୱାରକୁ ଆଣିଥିଲେ । ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାଚର ବିଜୟ ସଟ୍ ମାରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଆଡକୁ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛନ୍ତି ।

ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ପରିପକ୍ୱତା ଦେଖାଇଲେ:

ଆରସିବି ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନକାରାତ୍ମକ ରଣନୀତି ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ବିରାଟ ପ୍ରାୟତଃ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ରହିଥା’ନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ନିଜର ଶୈଳୀ ହରାଇଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରି ଚାଲିଗଲେ ।

ଘଟଣାକୁ ଆସିବା, ଏହା ୧୩ ତମ ଓଭରର ଅନ୍ତିମ ବଲରେ ହୋଇଥିଲା । ପୂର୍ବ ବଲରେ ଡେଲ ଷ୍ଟେନଙ୍କୁ ଚୌକା ମାରିବା ପରେ ଡାହାଣହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଓଭରର ଅନ୍ତିମ ବଲକୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଛିଡା ହୋଇଥିବା କଭର ଆଡକୁ ମାରି ଥିଲେ । ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ ବଲକୁ ଫିଲ୍ଡ କରି ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଆଡକୁ ଚାଲି ଚାଲି ଆସିଥିଲେ ।

କୋହଲି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ସିଧା ଦେଖୁଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକଙ୍କ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିନଥିଲେ । ଏହି ପରି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯେହେତୁ କୋହଲି ଆସି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ, ହେଲେ ସେ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକଙ୍କ ଲାଲ୍ ମୁହଁକୁ କିଛି ନ କହି ଚାଲିଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

କୋହଲି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶେଷଟି ତାଙ୍କ ଶାନ୍ତିକୁ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ ସହିତ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ ।

ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟ:

ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ମାତ୍ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର କୋହଲିଙ୍କୁ ପଚାରି ପଚାରିଥିଲେ, ‘ସବୁ ଠିକ୍ ଅଛି କି?’ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ନକାରାତ୍ମକ ଆକ୍ରମଣକୁ ସେମାନେ ସକରାତ୍ମକ ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିଥିଲେ ।

Suryakumar Yadav responds to a sledging from Virat Kohli in style
Google
ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଚୟନ ନାହିଁ:

ଏହି ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜିନରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି, ତଥାପି ତାଙ୍କୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଚୟନ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଆରସିବି ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ‘ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍’ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *