ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: KXIPକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍ ରେ ପରାଜୟ କଲା CSK, ୱାଟସନଙ୍କ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ “ଚାଲେଞ୍ଜ” କରିଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍ ଭାଇରାଲ୍ ।

IPL 2020 Watson's 'perfect game' tweet posted 1 day before CSK's 10-wicket win over KXIP goes viral, CSk, KXIP, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଓପନର୍ ସେନ ୱାଟସନଙ୍କ ‘ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ’ ଟ୍ୱିଟ୍ ଦିନକ ପୂର୍ବରୁ ଦୁବାଇରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୦ ମୁକାବିଲାରେ କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ୧୦ ଟି ୱିକେଟ୍ ଜିତିବାର ଏକ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

୩୯ ବର୍ଷୀୟ ଅକ୍ଟୋବର ୩ ରେ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, CSK ପାଇଁ ‘ପରଫେକ୍ଟ ଗେମ୍’ ଆସୁଛି ।

ରବିବାର ଦିନ KXIP ବିପକ୍ଷରେ ୫୩ ଟି ବଲ୍ରୁ ସେ ଅପରାଜିତ ୮୩ ସ୍କୋର କରିଥିବାରୁ ୱାଟସନ ମ୍ୟାଚର ଷ୍ଟାର ଥିଲେ । ୱାଟସନଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ ଆଇପିଏଲ ଇତିହାସରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ୧୦ ୱିକେଟ୍ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି ।

IPL 2020: Shane Watson, Faf du Plessis lead CSK to a 10-wicket win against KXIP
Google

କ୍ରମାଗତ ତିନିଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ଖେଳରେ CSK ର ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଜୟ । ୧୭୯ ରନର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇ ସିଏସକେ ଓପନର୍ ସେନ ୱାଟସନ ଏବଂ ଫାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳକୁ ଏକ କମାଣ୍ଡିଂ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅପରାଜିତ ୧୮୧ ରନ୍ ଯୋଡିଥିଲେ । ପ୍ଲେସିସ୍ ୫୩ ବଲରୁ ୮୭ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବାବେଳେ ୱାଟସନ ତିନିଟି ଛକା ସହ ୮୩ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ।

CSK ଅଧିନାୟକ ଧୋନି ଆଶା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଦଳ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଏହି ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳର ନକଲ ଜାରି ରଖିବ । “ମୁଁ ଭାବୁଛି ଆମେ ଛୋଟ ଛୋଟ କାମ କରିଛୁ । ତାହା ଆମ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା । ଆମେ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲୁ, ଆଶାକରେ ଆମେ ଆଗାମୀ ଖେଳଗୁଡିକରେ ଏହାକୁ ନକଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ । ୱାଟସନ୍ ଏହା ଅଧିକ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହେବା ବିଷୟରେ ନୁହେଁ । ସେ ଏହାକୁ ନେଟରେ ଭଲ ଭାବରେ ହିଟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ମ୍ୟାଚରେ ତାହା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଧୋନି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଫାଫ୍ ଆମ ପାଇଁ ଏକ ସିଟ୍ ଆଙ୍କର୍ ଭଳି, ସେ ଶଟ୍ ଗୁଡିକ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିବା ଜାରି ରଖନ୍ତି ।

Shane Watson's Twitter prediction of 'perfect game coming up for CSK' ahead of clash against KXIP goes viral - Sports News
Google

କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଅଧିନାୟକ କେ ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ମନୋନୀତ କରିଥିଲେ । ରାହୁଲ ଆଗରୁ ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ କାରଣ ସେ କେବଳ ୬୩ ରନର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ (୧୯ ବଲ ୨୬) ଏବଂ ନିକୋଲାସ ପୁରାନ (୧୭ ବଲ ୩୩) ଙ୍କ ସହ ୬୧ ଏବଂ ୫୮ ରନର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଗିଦାରୀ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ଧାର୍ଯ୍ୟ ୨୦ ଓଭରରେ ୧୭୮/୪ ର ଏକ ଭଲ ସ୍କୋର ଥିଲା । ହେଲେ CSK ବିନା କୌଣସି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତିନେଇଥିଲେ । ଲଗାତାର ୩ଟି ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ଏହି ମ୍ୟାଚର ବିଜୟପରେ CSK ପୁଣି ବିଜୟର ଧାରା ଜାରି ରଖିବା ବୋଲି ଅଧିନାୟକ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.