ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦: କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିପାରିବ କି? ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କରିପାରିବେ ।

IPL 2020:Can Kings XI Punjab still qualify for playoffs know how to do, KXIP, IPL 2020, Cricket, Nitidina

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଗୁରୁବାର ଦିନ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷରେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି । କେ ଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସଂଘର୍ଷ କରିଛି ଏବଂ ମାତ୍ର ୪ ପଏଣ୍ଟ ସହ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ତଳେ ରହିଛି । ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଦଳ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ତଳ ଭାଗରେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଦଳ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ ।

IPL 2020: Time Running  Out for Kings XI
Google

 

“ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ଭାବରେ, ଆମେ ନିରାଶାଜନକ ହୋଇଛୁ । ଏହା ନିରାଶାଜନକ ହୋଇପାରେ । ଆମର ଦକ୍ଷତା ଭଲ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଆମେ ବଡ଼ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପୁନଃବିନିଯୋଗ କରିନାହୁଁ । ଏହା ଏକ ଅଭ୍ୟାସରେ ପରିଣତ ହୁଏ – ଜିତିବା ଏବଂ ନ ଜିତିବା ପାଇଁ । ଏହି ବିଜୟ ଦଳ ଉପରେ କିଛି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିବା କ୍ରିସ ଗେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ବାକି ସମସ୍ତ ଖେଳ ଜିତି ତାଙ୍କ ଦଳ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ର ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବ ।

“ମୁଁ ଜାଣେ ଆମେ ଟେବୁଲର ତଳେ ଅଛୁ କିନ୍ତୁ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ଭବ । ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ସେହି ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଯେପରି ମୁଁ କହିଥିଲି, ଏକମାତ୍ର ଉପାୟ ଆମେ ଉପରକୁ ଯାଇପାରିବା, ଏହା କେବଳ ଏଥିରୁ ଉପରକୁ ଉଠିଛି । ତେଣୁ ଆମେ ଏହା କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଆମେ ଏହା କରିପାରିବା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

MI vs KXIP Fantasy Prediction : Mumbai Indians vs Kings XI Punjab Best  Fantasy Picks for IPL 2020 Match Today | The SportsRush
Google
କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବ କି?

ଯଦିଓ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ତଳେ ଅଛି, କେ ଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଦଳ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିପାରେ । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ତୁଳନାରେ କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଏକ ଭଲ ନେଟ ରନ୍ ହାର ଅଛି ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ପରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରେ ।

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ କିପରି ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବ?

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ୮ ଟି ଗେମ୍ ଖେଳି ମାତ୍ର ୨ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି । ସେମାନଙ୍କର ୪ ପଏଣ୍ଟ ଏବଂ ନେଟ ରନ୍ ହାର -୦.୨୯୫ ରହିଛି । ଏଠାରୁ, ନେଟ୍ ରନ୍ ହାରକୁ ଖେଳକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅବଶିଷ୍ଟ ୬ ଟି ଖେଳ ମଧ୍ୟରୁ ଅତି କମରେ ପାଞ୍ଚଟି ଜିତିବାକୁ ପଡିବ । ଯଦି KXIP ପାଞ୍ଚଟି ଗେମ୍ ଜିତେ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ୧୪ ପଏଣ୍ଟ ରହିବ ଏବଂ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ।

IPL 2020 Kings XI Punjab vs Mumbai Indians – Head-to-head and past  encounters
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *