IPL 2021: ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନାଙ୍କ ଦିଲ ଆଇପିଏଲର ଏହି ଦଳ ଉପରେ, ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଲାଇଭରେ କଲେ ଖୁଲାସା । ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ ।

IPL 2021 Actress Rashmika Mandanna said Royal Challengers Bangalore her favorite ipl team video goes viral

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB) ଗତ ୧୩ ବର୍ଷରେ ଥରେ ମଧ୍ୟ ଆଇପିଏଲ ଟାଇଟଲ ଜିତିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସିଜନରେ ଏହା ଟାଇଟଲ ପାଇଁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ମନେହୁଏ । ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିବା ପାଇଁ ଚଳିତ ସିଜନରେ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳୁଛନ୍ତି । ଆରସିବି ଚଳିତ ସିଜନରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳାଯାଇଥିବା ୭ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟରୁ ୫ ଟି ଜିତିଛି ଏବଂ ୨ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଛି । ସେ ୧୦ ପଏଣ୍ଟ ସହ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ବି ଆରସିବି ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକ ହ୍ରାସ ପାଇନାହାଁନ୍ତି ।

virat kohli rcb ipl 2021
Google

କେବଳ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ ନୁହଁନ୍ତି, ଏହି ଦଳ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ହାସଲ କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ପଛର କାରଣ ଥିଲା ଆରସିବି ଦଳ । ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ହୃଦୟ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ଉପରେ ପଡିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଲାଇଭରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଚାଟ୍ କରିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବା ପାଇଁ ରଶ୍ମିକା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲାଇଭ୍ ଆସିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଆଇପିଏଲ ଦଳ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ରଶ୍ମିକା ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଇ ସାଲା କପ୍ ନାମଡେ । ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଆରସିବିର ଅଫିସିଆଲ୍ ସ୍ଲୋଗାନ୍ ଏବଂ କନ୍ନଡ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦଳର ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ସେବେଠାରୁ ରଶ୍ମିକା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।
ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନାଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକ ଏତେ ଜବରଦସ୍ତ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପଚାରିଲେ- ତୁମର ପ୍ରିୟ ଆଇପିଏଲ ଦଳ କ’ଣ? ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଥିରେ ଟେଣ୍ଡର କରିଥିଲେ – ‘ଇ ସାଲା କପ୍ ନାମଡେ’ ଅର୍ଥାତ୍ ରୟାଲ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର । ସାଲା କପ୍ ହେଉଛି ନମଦେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆରସିବି ଦଳର ସ୍ଲୋଗାନ । ଏହି ଉତ୍ତର ଶୁଣି ଆରସିବି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ । ହାତରେ ହୃଦୟ ଚିହ୍ନ କରି ରଶ୍ମିକା ଏହି ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ।

ତେଲୁଗୁ ଏବଂ କନ୍ନଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଅନ୍ୟତମ । ରଶ୍ମିକା ୨୦୧୬ ରେ ‘କିରିକ୍ ପାର୍ଟି’ ସହିତ କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୭ ରେ ସେ ଦୁଇଟି ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଚମକ’ ଏବଂ ‘ଅଞ୍ଜାନୀ ପୁତ୍ର’ ଦେଇଥିଲେ । ୨୦୧୮ ମସିହାରେ, ରଶ୍ମିକା ‘ଚାଲୋ’ ସହିତ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଏକ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଗଲା । ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ରଶ୍ମିକା ମାଣ୍ଡାନା ‘ଗୀତ୍ ଗୋବିନ୍ଦମ୍’ ଏବଂ ‘ଡ଼ିଅର କମ୍ରେଡ’ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଉଭୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁପର ହିଟ୍ ଥିଲା ।

Rashmika Mandanna
Google

ନିକଟରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ‘ଟପ୍ ଟକର୍’ରେ ରାପର୍ ବାଦଶାହ, ଯୁବ ଶଙ୍କର ଏବଂ ଉଚାନା ଅମିତ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭଲ ପାଇଥିଲା । କିଛି ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରଶ୍ମିକା ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଦବାଏ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ । ବଲିଉଡରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ‘ମିଶନ ମଜନୁ’ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରା ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *