IPL 2021 Breaking News: କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, IPL ହୋଇନାହିଁ ବାତିଲ୍ – BCCI । ପୁଣି ହେବ ଆଇପିଏଲ, ଜାଣନ୍ତୁ ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ କେବେ ହେବ ।

IPL 2021 BCCI has cleared IPL is not canceled it is only Postponed know when the remaining matches will be

କରୋନା ମହାମାରୀର ବଢୁଥିବା ବିପଦକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିସିସିଆଇ ମଙ୍ଗଳବାର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୧ (IPL) ସ୍ଥଗିତ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ, କେକେଆର ଦଳ ପରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ (SRH) ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ସତର୍କତା ସ୍ୱରୂପ ସମଗ୍ର ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।

BCCI has cleared IPL 2021 is not canceled, know when the remaining matches will be
Google

ଏହାପୂର୍ବରୁ, କେକେର ଦଳର ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ୱାରିୟରଙ୍କ ନିକଟରେ କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସର ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିସିସିଆଇ ତୁରନ୍ତ ପ୍ରଭାବ ସହିତ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛି ।

IPL ରଦ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ:

ଫଳସ୍ୱରୂପ, BCCI IPL 2021 କୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲା । ତେବେ ବିସିସିଆଇର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଦେଶର ଏକ ବଡ଼ ବିଭାଗ ସ୍ୱାଗତ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଖବର ଦେଖି ଅନେକ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀ ଗଭୀର ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିସିସିଆଇରୁ ଏହି ଖବର ଆସୁଛି, ଦେଶରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ମନରେ ପୁଣି ଖୁସି ଆସିଯିବ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିସିସିଆଇର ଭାଇସ ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ ରାଜୀବ ଶୁକ୍ଲା (Vice President) ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ କୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଶୁକ୍ଲା ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସକୁ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଗୋଟିଏ କଥାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି – ଏହାକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି । ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ହେବ । ଠିକ୍ ସମୟରେ, ଯେତେବେଳେ କୋଭିଡଙ୍କ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସେ, ସେତେବେଳେ ଏହା ସ୍ଥିର ହେବ ।

ଶୁକ୍ଲା (ରାଜୀବ ଶୁକ୍ଲା) ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନିଲମ୍ବନ ରିପୋର୍ଟ କେବଳ ପାଞ୍ଚ ଦିନ କିମ୍ବା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ହେବ, ଏହା ମଧ୍ୟ ସତ୍ୟ ନୁହେଁ । ସେ କହିଛନ୍ତି, କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ହେଉଛି ଯେ ପାଞ୍ଚ ଦିନ କିମ୍ବା ସପ୍ତାହ ପରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଖେଳାଯିବ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଭାବରେ ଖେଳାଯିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *