IPL ୨୦୨୧:ଆଇପିଏଲର ୩ଟି ଦଳ କୋରନାରେ ପ୍ରଭାବିତ,ଏବେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ଏକ ସଦସ୍ୟ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ। ପଢନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର।

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ୩ଟି ଦଳର ସଦସ୍ୟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛନ୍ତି। କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ରର୍ସ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ କୋରନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଛନ୍ତି।ଯଦିଓ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ଖବର ଏହା କି ପଜିଟିଭ ହୋଇଥିବା ଲୋକ ଖେଳାଳୀ ନୁହଁନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ସହିତ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଭିତରେ ଖେଳାଯିବ।

Google

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ପ୍ରଥମେ ହୋମ ରାଉଣ୍ଡରେ ଟ୍ରେନିଂ କ୍ୟାମ୍ପ ଲଗାଇଥିଲା। ଦଳ ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଁଚିଲା। ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ନ୍ୟୁଜ ଅନୁସାରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଟିମର ସଦସ୍ୟ କୋରନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଛନ୍ତି। ଶନିବାରକୁ ତାଙ୍କର ପଜିଟିଭ ହେବାର ଖବର ଆସିଯାଇଛି। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେଟ କରିଦିଆଯାଇଛି। ନ୍ୟୁଜ ମୁତାବକ ସେ ସ୍ପୋର୍ଟସ ଷ୍ଟାଫ ଓ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କର ପାଖାପାଖି ଯାଇନାହାନ୍ତି ଓ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳୀ ଠିକ ଠାକ ଅଛନ୍ତି। ଦଳ ଟ୍ରେନିଂ କରିଚାଲିବ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କୌଣସି ମଧ୍ୟ ଖେଳାଳୀ କିମ୍ବା ଦଳର ସଦସ୍ୟ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗି ନାହାନ୍ତି। ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଏହା ଦୁଃଖର ବିଷୟ ଅଟେ, କାରଣ ଦଳ ସମସ୍ତ ନିୟମର ପାଳନ କରିଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୱାଙ୍ଖେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମର ୮ଜଣ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଫ ପଜିଟିଭ ହୋଇଥିଲେ। ଚେନ୍ନାଇକୁ ନିଜର ପ୍ରଥମ ୫ଟି ମୁକାବିଲା ମୁମ୍ବାଇରେ ହିଁ ଖେଳିବାର ଅଛି। ଏମିତିରେ କୋରନାର କେଶ ଦଳର ପ୍ରସ୍ତୁତିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ। ଏହାଛଡା ମୁମ୍ବାଇ ଓ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଲଗାତାର କେଶ ବଢ଼ୁଅଛି।

Google

ନୀତିଶ ରାଣା ଓ ଅକ୍ଷର ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ପଜିଟିଭି: ଏହାର ପୂର୍ବରୁ ନ୍ୟୁଜ ଆସିଥିଲା କି କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ରର୍ସର ନୀତିଶ ରାଣା ଓ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସର ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ପଜିଟିଭି ଆସିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ନୀତିଶଙ୍କର ଦୁଇଟି ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି ଓ ସେ ପୁଣିଥରେ ଦଳ ସହ ଟ୍ରେନିଂ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଫରେ ଅକ୍ଷରଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ମୁସ୍କିଲ ଅଟେ। ସେ ଏବେ ଆଇସୋଲେଶନରେ ଅଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଚେନ୍ନାଇର ୧୧ଜଣ ସଦସ୍ୟ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଋତୁରାଜ ଗାୟକୱାର୍ଡ ଓ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ଦୀପକ ଚହର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.