ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧: ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ୧୪.୨୫ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ପରେ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଏହି ଖେଳାଳି ଦେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବୟାନ ।

IPL 2021 David Warner stunned by Glenn Maxwell selling for 14.25 crores trolled badly

ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଦ୍ଵାରା ୧୪.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କିଣାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ନିଜ ସାଥୀ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି ।

Not only David Warner, former Australian veteran Mark Waugh also trolled Maxwell.
Google

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୧ ନିଲାମରେ ବିପୁଳ ମୂଲ୍ୟରେ ୧୪.୨୫ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଖେଳାଳି ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ଖେଳାଳି ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି । ଗତ ସିଜନରେ ଫ୍ଲପ୍ ସତ୍ତ୍ୱେ ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ବହୁ ମୂଲ୍ୟରେ କିଣାଯିବା ନେଇ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଓପନର୍ ଡେଭିଡ୍ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଫକ୍ସ ସ୍ପୋର୍ଟସ ସହିତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚାଟରେ ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ । ୱାର୍ଣ୍ଣର କହିଛନ୍ତି, ଆଇପିଏଲ ନିଲାମରେ ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ଫଳାଫଳ ଖରାପ ନୁହେଁ । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ଗୋଟିଏ ଦଳ ଖରାପ ଖେଳ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିଥାଏ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦଳ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟରେ କିଣନ୍ତି ।

କେବଳ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ନୁହଁନ୍ତି, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ଭେଟେରାନ ମାର୍କ ୱାହ ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ସିଜନରେ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ଏକ ବଡ଼ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ।

IPL 2021 David Warner stunned by Glenn Maxwell selling for 14.25 crores trolled badly
Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ତାଙ୍କୁ ୧୪.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କିଣିଥିଲେ । ପୂର୍ବ ସିଜନରେ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ସମଗ୍ର ସିଜିନରେ ଗୋଟିଏ ବି ଛକା ମାରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ହାରାହାରି ୧୫.୪୨ ରେ ୧୦୮ ରନ୍ ଉତ୍ପାଦନ କରିଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.