IPL 2021: ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କୁ ଡବଲ୍ ଝଟକା – ପ୍ରଥମେ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଛଡ଼ାଇ ନେଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଳରୁ ମଧ୍ୟ ବାହାର କରି ଦେଲେ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାମଲା

IPL 2021 double whammy on Warner first snatched captaincy now removed from the team

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL) ର ୧୪ ତମ ସିଜନ୍ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃସପନ । ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ପ୍ରଥମେ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଛଡ଼ାଇ ନେବା ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଳରୁ ମଧ୍ୟ ବାଦ ଦିଆଯାଇଛି । ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏହି ନିଷ୍ପତିରେ ୱାର୍ନର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିରାଶ ହୋଯାଇଥିଲେ । ଏହି ନିଷ୍ପତି ପାଇଁ ଏବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ବହୁତ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଫିଟ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ନଦେବାରୁ ପୂର୍ବତନ ବଡ ବଡ ଖେଳାଳି ମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

IPL 2021: Young Players Become Emotional After Watching David Warner As  Waterboy
Google

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL) ର ୧୪ ତମ ସିଜନ୍ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଏବେ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଅଧିନାୟକ ପଦ ହରାଇବା ସହିତ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦଳରୁ ବାଦ ଦିଆଯାଇଛି । ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ (RR) ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ତିମ ଏକାଦଶରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଟମ୍ ମୁଡି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମକୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍ ହରାଇବାକୁ ପଡିଲା ଏବଂ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶନିବାର ଦିନ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନରଙ୍କଠାରୁ ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛଡେଇ ନିଆଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ କେନ୍ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି ।

ଏହି ସିଜିନରେ ସନରାଇଜର୍ସ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଶେଷ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ୭ ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ମାତ୍ର ୧ ଟି ଜିତିଛନ୍ତି । କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଦଳ ରାଜସ୍ଥାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏହି ସିଜନରେ ବାକି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ । ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ପୂର୍ବରୁ ସନରାଇଜର୍ସଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ୨୦୧୮ ଏବଂ ୨୦୧୯ ସିଜିନରେ ଅଧିନାୟକ ହୋଇଥିଲେ । କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ସନରାଇଜର୍ସ ଆଇପିଏଲରେ ମୋଟ ୨୬ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ସେମାନେ ୧୪ ଟି ଜିତିଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୧ ଟି ହାରିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ଏକ ଟାଇ ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

Shocked' Warner's future with Sunrisers in question
Google

ପିଟିଆଇ ଅନୁଯାୟୀ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏବଂ ମୁଡି ଏକାଠି ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, ଟମ ମୁଡି ଏବଂ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଆଦୌ ସହଭାଗୀ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ହଟାଇ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ବିପକ୍ଷରେ ବିରାଟ ସିଂଙ୍କ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲା । ପରାଜୟ ପରେ ୱାର୍ଣ୍ଣର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ହଟାଇବା ନିଷ୍ପତ୍ତି କଠିନ ଥିଲା । ପିଟିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଏହି ବିବୃତ୍ତି ଦଳ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିନାହିଁ । ଯାହାହେଉ, ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶ ଚୟନକୁ ନେଇ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏବଂ ମୁଡି ସର୍ବସମ୍ମତ ନୁହଁନ୍ତି ।

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ (IPL) ର ୩୧ ତମ ମ୍ୟାଚରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୂର୍ବ ଥରର ଚମ୍ପିୟାନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଭେଟିବ । ମୁମ୍ବାଇ ଏବେ ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଥିଲା ବେଳେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଶେଷ ସ୍ଥାନ ୮ମ ପୋଜିସନରେ ଅଛି । ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ସନରାଇଜର୍ସ ପୂର୍ବ ମ୍ୟାଚରେ ରାଜସ୍ଥାନ ଠାରୁ ପରାଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଜୋସ ବାଟଲରଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ ଯୋଙ୍ଗୁ ରାଜସ୍ଥାନ ୫୫ ରନରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା । ଏବେ ଦୁଇ ଦଳ ବିଜୟକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପଡିଆକୁ ଓଲ୍ହାଇବେ ।

IPL 2021: Explosive theory behind David Warner's IPL axing
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *