ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧: ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ କେକେଆରକୁ ଲାଗିଲା ବଡ ଝଟକା, ବାୟୋ ବବୁଲ୍ ରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଖେଳାଳି ହେଲେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା

IPL 2021 KKR player Varun Chakraborty and Sandeep Warrier Corona Positive RCB vs KKR match cancelled

କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଜି (ସୋମବାର) ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ରେ ସ୍ଥଗିତ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କୋଲକାତା ଦଳର ୨ ଖେଳାଳିଙ୍କ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଖେଳାଳି ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ।

IPL 2021 KKR player Varun Chakraborty and Sandeep Warrier Corona Positive RCB vs KKR match cancelled
Google

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ (ସୋମବାର) କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ (KKR) ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB) ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏଲ୍ (IPL 2021) ର ୩୦ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି । ଏହା ସହ ଆଇପିଏଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିପଦରେ ରହିଛି । କରୋନା ଭାଇରସ୍ (Corona Virus) ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତ ସମେତ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଲଢ଼ୁଛି, ଆଇପିଏଲ୍ ର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବାୟୋ ବବୁଲ୍ ଭିତରକୁ ପଶିଛି । କେକେଆରର ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ୱାରିୟରଙ୍କ କରୋନା ପଜିଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି । ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଖେଳାଳି ଅସୁସ୍ଥ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଗତ ଚାରି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ରାଉଣ୍ଡ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ପଜିଟିଭ୍ ମିଳିଥିଲା । ଦଳର ଅବଶିଷ୍ଟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇଛି । ଉଭୟ ଖେଳାଳି ଆସୋଲେଟେଡ ଅଛନ୍ତି । ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ଉଭୟଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପାଟ କମିନ୍ସଙ୍କ ସମେତ କୋଲକାତା ଦଳର ଅନେକ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ବାକି ପରିଚାଳନା ଷ୍ଟାଫ୍ ସବୁ ଠିକ ଅଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ, ଆରସିବି ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି । ANI ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ୱାରିଅର୍ କରୋନାଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଦଳ କେକେଆର ବିପକ୍ଷରେ ପଡ଼ିଆ ନେବାକୁ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କାନ୍ଧ ସ୍କାନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ:

ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବରୁଣ ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ କରୋନାଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ସୋମବାର ମ୍ୟାଚକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇପାରିବ । ଏହି ସିଜିନରେ କୋଲକାତାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କିଛି ଭଲ ନାହିଁ । ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଦଳ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳାଯାଇଥିବା ୭ ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ କେକେଆର କେବଳ ଦୁଇଟି ଜିତିଥିବାବେଳେ ପାଞ୍ଚଟିରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ଦଳ ଗତ ଚାରିଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ତିନୋଟି ହାରିଛି ।

KKR vs RCB IPL Match Rescheduled: Match against Varun Chakraborty and Sandeep Warrier Corona Positive
Google

ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଆଇପିଏଲ୍ ବାୟୋ ବବୁଲରୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ଗ୍ରୀନ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କାନ୍ଧ ସ୍କାନ୍ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ବୋଧହୁଏ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଜୀବାଣୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ଦେଶରେ ବଢୁଥିବା କରୋନା ମାମଲା ଯୋଗୁଁ ବିସିସିଆଇ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆଇପିଏଲରେ ଜଡିତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ବାୟୋ-ବବୁଲକୁ କଡାକଡି କରିଥିଲା । ଏବେ ପ୍ରତିଦିନ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍ ଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରତି ପାଞ୍ଚ ଦିନରେ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଉଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *