ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ର ଅରେଞ୍ଜ କ୍ୟାପ୍ ହୋଲଡର ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ, ବିରାଟ କୋହଲି ଆଇପିଏଲ୍ ଟପ୍ – ୧୦ ଲିଷ୍ଟରେ ନାହିଁ ।

IPL 2021 Orange Cap holder Shikhar Dhawan out of Team India on top Virat Kohli performance is poor

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ର ବର୍ତ୍ତମାନର ସିଜନର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀର ଶିଖର ଧାୱନ ଅରେଞ୍ଜ କ୍ୟାପ୍ ଲିଷ୍ଟରେ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି । ଟପ୍ – ୫ ଲିଷ୍ଟର ଚାରିଜଣ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାରତୀୟ । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ର ଅରେଞ୍ଜ କ୍ୟାପ୍ ହୋଲଡର ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଟ-୨୦ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ ।

IPL 2021 Orange Cap: Shikhar Dhawan out of Team India on top
Google

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟି-୨୦ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କୁ ଡ୍ରପ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଧୱନ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ୮ ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ତିନି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରି ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀରୁ ଖେଳୁଥିବା ଧାୱନ ୩୮୦ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ୩୫୦ ରନରେ ପହଞ୍ଚି ନାହାଁନ୍ତି ।

ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ୩୩୧ ରନ୍ ସହ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଆଗକୁ ଖେଳିବା କଷ୍ଟକର । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଫାଫ୍ ଡୁପ୍ଲେସି ୩୨୦ ରନ୍ ସହ ତୃତୀୟ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀର ପ୍ରୀଥିବି ଶ ୩୦୮ ରନ୍ ସହ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ।

VIVO IPL 2021: K L Rahul
Google

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ଅଧିନାୟକ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ୨୭୭ ରନ୍ ସହ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ଚଳିତ ସିଜନରେ ସଞ୍ଜୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ୨୬୦ ରନ୍ ସହ ଷଷ୍ଠ, ଜାସ୍ ବଟଲର ୨୫୪ ରନ୍ ସହ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମା ୨୫୦ ରନ୍ ସହ ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ୨୫୦ ରନ୍ ମାର୍କ ଛୁଇଁ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସରେ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବା ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଚଳିତ ସିଜନରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲେ । ସେ ୭ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ହାରାହାରି ୩୩ ସହିତ ୧୯୮ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ଗୋଟିଏ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ ମାତ୍ର ୧୨୧ ଅଟେ ।

IPL 2021, RCB captain Virat Kohli
Google

ଟପ୍ -୧୦ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୭ ଜଣ ଭାରତୀୟ ଅଟନ୍ତି । ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ଖେଳୁଥିବା ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ ୨୪୮ ରନ୍ ସହ ୯ ମ ଏବଂ ଆରସିବିରୁ ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ୨୨୩ ରନ୍ ସହ ୧୦ ମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *