ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧: ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱଙ୍କ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନୂତନ ସୁଟକେସ୍ ନେବାକୁ ଦେଲେ ଉପଦେଶ, କଲେ ପ୍ରେମର ପ୍ରକାଶ!

IPL 2021 Prithvi Shaw rumored girlfriend prachi singh ask to get a new suitcase and express love

ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ତାରକା ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ୪୧ ଟି ବଲ୍ରୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ୮୨ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ତାରକା ଖେଳାଳି ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱଙ୍କ ନାମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାଚୀ ସିଂଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ଧରି ଜଡିତ ଥିଲା । ଅନେକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ପ୍ରାଚୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏହିପରି କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯାହା ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ବହୁତ ଗଭୀର ଅଟେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାଚୀ ମଧ୍ୟ ଏହା ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ୮୨ ରନ୍ ର ଏକ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ପ୍ରାଚୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

IPL 2021 Prithvi Shaw rumored girlfriend prachi singh ask to get a new suitcase and express love!
Google

ସେ ହାର୍ଟର ଇମୋଟିକନ୍ ସହିତ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ । ଏହା ସହିତ ସେ ଏକ ନୂତନ ସୁଟକେସ୍ ଆଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରାଚୀ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପୋଷ୍ଟରେ ଶଙ୍କର କେକେଆରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପାଇଥିବା ସମସ୍ତ ପୁରସ୍କାରର ଏକ କୋଲାଜ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ନୂତନ ସୁଟକେସ୍ ଆବଶ୍ୟକ । ଯେଉଁଥିରେ ଏସବୁ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇପାରିବ । ଶଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚର ମୋଷ୍ଟ ମୂଲ୍ୟବାନ, ପାୱାର ପ୍ଲେୟାର ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍, ଗେମ୍ ଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍, ସୁପର ଷ୍ଟ୍ରାଇକର୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ଶ ’ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଶିବମ ମାଭିଙ୍କ ବଲକୁ ଲଗାତାର ୬ ଟି ଚୌକା ମାରି ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିନେତ୍ରି ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣେ ନବାଗତ । ସେ କଲର୍ସର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡ୍ରାମା ଉଦାନରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ମଡେଲ ଏବଂ ସେ ନୃତ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱ ମଧ୍ୟ ବାଲେଟ୍ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଏବଂ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରୀଥିବୀ ଶ୍ୱ ଆଗକୁ ଯାଇ ଏହା କରିବେ କି କଣ ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

IPL 2021: This beautiful actress advised Prithvi Shaw to get a new suitcase,  express love! | Nitidina
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *