IPL 2021: କେକେଆର ପରେ ଧୋନିଙ୍କ ଦଳ ହେଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ । ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ କିଏ ହେଲେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ।

IPL 2021 Three members of Dhoni's team Chennai Super Kings corona infected players' test report negative

ସିଏସକେ ସଦସ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍: ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳର ସିଇଓ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥନ୍, ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ଲକ୍ଷ୍ମୀପତି ବାଲାଜୀ ଏବଂ ଟିମ୍ ବସ୍ କ୍ଲିନର୍ କୋଭିଡ୍ -୧୯ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅଛି । ଯଦି ତିନିଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପୁଣି ପଜିଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ଆସେ ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦଳର ବାୟୋ-ବବଲ୍ ବାହାରେ ୧୦ ଦିନ ଆଇସୋଲେସନରେ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ ।

IPL 2021 Three members of Dhoni's team Chennai Super Kings corona infected players' test report negative
Google

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL 2021) ମଧ୍ୟ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି । ତିନିଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଦଳ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଆଇପିଏଲ୍ ଦଳର ତିନିଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ କୋଭିଡ୍ -୧୯ ପରୀକ୍ଷା ପଜିଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଛି । କ୍ରିକଇନ୍ଫୋ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥନ୍, ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ଲକ୍ଷ୍ମୀପତି ବାଲାଜୀ ଏବଂ ଟିମ୍ ବସ୍ କ୍ଲିନର୍ କୋଭିଡ୍ -୧୯ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଥିବା ବାକି ଦଳର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇଛି । ରବିବାର ଦିନ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଆଜି ସୋମବାରରେ ରିପୋର୍ଟ ବାହାରିଲା ।

ଯାହା ବୁଝାପଡୁଛି ଯେ ବିଶ୍ୱନାଥନ୍, ବାଲାଜୀ ଏବଂ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସମ୍ଭାବନା ଜାଣିବା ପାଇଁ ସୋମବାର ସକାଳେ ଏକ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଯଦି ସେମାନେ ପୁଣି ପଜିଟିଭ୍ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦଳର ବାୟୋ-ବବଲ୍ ବାହାରେ ଥିବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ସୁବିଧାରେ ୧୦ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ପରେ, ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର ପରୀକ୍ଷା କରିବେ । ଦଳର ବାୟୋ-ବବଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦୁଇଥର ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟରେ ନେଗେଟିଭ ଆସିବାକୁ ପଡିବ ।

IPL 2021 CSK vs MI
Google

ଦିଲ୍ଲୀର ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ୫ ଥର ଚାମ୍ପିୟନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ବାଲାଜୀ ଦଳର ଡଗଆଉଟରେ ଥିଲେ । ସିଜିନରେ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଆସନ୍ତା ୫ ତାରିଖ ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯିବ । ନକାରାତ୍ମକ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ହେତୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଆସ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ଖେଳାଯିବ ବୋଲି ଆସ ରହିଛି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସର ଦୁଇ ଖେଳାଳି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସୋମବାର ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସ୍ଥଗିତ ରହିଛି । ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଦଳ ଉପରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଇପିଏଲ -୨୦୨୦ ରେ ବିଶ୍ୱନାଥନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମେତ ଦଳର ଅନେକ ସଦସ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଗତ ସିଜିନ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ପେସର୍ ଦୀପକ ଚହର ଏବଂ ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା ।

IPL 2021 Three members of Dhoni's team Chennai Super Kings corona infected players' test report negative
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *